Siamo dvynės gimė suaugusios. Kokios gražios jos tapo po atskyrimo! Nuo to laiko praėjo beveik 11 metai…

2012 m britų pora Andžela ir Danielis Formosos sužinojo, kad greitai jų šeimoje atsiras iškart dvi dukrelės. Tačiau greitai džiaugsmą pakeitė liūdesys.

Echoskopija parodė, kad dvynės Andželos gimdoje suaugusios pilvo srityje. Gydytojai patarė motinai daryti abortą. Siamo dvyniai gimsta kartą į 20000 gimdymų. Tačiau tik 5% pavyksta pernešti atėjimą į pasaulį.

Tačiau misis Formosa atsisakė. Ji norėjo, kad jos vaikai ateitų į pasaulį. Mažylės gimė anksčiau numatyto laiko – 34-ą nėštumo savaitę. Mergaitės turėjo vieną žarnyną.

Jau sekančią dieną gydytojai priėmė sprendimą atskirti naujagimes. Operacijoje, kuri truko 5 valandas, dalyvavo 15 gydytojų. Tėvus ruošė blogiausiam įvykių vystymosi scenarijui. Todėl jie nebuvo įsitikinę, kad mergaites pavyks išgelbėti.

Vėliau sutuoktiniai Formosos prisiminė, kad penkios operacijos valandos jiems buvo ilgiausios gyvenime. Bet laimei, operacija baigėsi gerai.

Mergaites pavyko atskirti ir išgelbėti joms gyvybes. Mergaičių atsistatymo procesas truko virš 3 savaičių. Po to tėvai pagaliau galėjo pasiimti savo mažyles namo.

Nuo to laiko praėjo beveik 11 metai. Rouzė ir Rubė ( taip pavadino mergaites) neišskiriamos.

Jos, žinoma, nesupranta, kokios jos ypatingos, nors ir žino, kad kadaise jos buvo suaugusios.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page