Vieniša motina sutiko tekėti už vaikino, tačiau nežinojo, kad tą dieną jis pasipirš du kartus

Būti vieniša motina pakankamai sunku, o vėl rasti meilę dar sunkiau. Bet šiai vienišai motinai susiklostė gana įdomi istorija.

Kasandra Rešar Ir Grantas Tribetas susipažino socialinių tinklų pagalba ir jie susitikinėjo jau devynis mėnesius. Vyras nuo pat pradžių žinojo, kad Kasandra – vieniša motina.

„Tiesą pasakius, tai buvo viena iš daugelio savybių, kurios palietė mano širdį“ – pasakė vaikinas interviu.
Jis pakvietė mylimąją kartu su penkiamete dukra papusryčiauti viename iš Cracker Barrel restoranų.

Po restorano Grantas atsivežė jas į draustinį ir atvedė į labai gražią vietą su mediniu tiltu. Po to vaikinas priklaupė ant vieno kelio ir uždavė klausimą apie vedybas. Žinoma Kasandra sutiko!

Tačiau tai, ką mylimasis padarė po to, nustebino ją dar daugiau.

„Grantas apsisuko, kad padarytų beveik analogišką gestą dukrai“ – prisimena mergina. „Jis paklausė Adrianos, ar jis gali tapti jos tėvu, ir pažadėjo visą gyvenimą ja rūpintis ir mylėti“.

Adriana pasakė „Ačiū“, bet matomai vyras laukė vienareikšmiško atsakymo „taip“ arba „ne“. Ir Adriana iškart atsakė „Taip! Aš pagaliau turėsiu tėtį!“

Gautų sutikimų sutvirtinimui vyriškis padovanojo mamai žiedą, o dukrai vėrinį. Tribeto žodžiais, jam buvo labai svarbu tai padaryti kaip duoto pažado visada rūpintis Adriana ženklą.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page