Kaip šuo vardu Tunas tapo mylimiausiu, turtingiausiu ir garsiu.

2011 m. takso ir čihuahua mišrūnas pradėjo gyventi Kortni Deišer namuose. Korti beveik kasdien dalinosi savo augintinio nuotraukomis Instagrame. Dabar puslapis “Tunas ištirpdė mano širdį” turi daugiau nei 375 000 stebėtojų, o Kortni sukūrė internetinę parduotuvę, kurioje Tuno gerbėjai gali įsigyti įvairių prekių, įskaitant iPhone telefonų dėklus, marškinėlius ir puodelius su šio šuns gražiomis nuotraukomis.

Vargšelis Tunas, kuris kenčia nuo netaisyklingo sukandimo ir apatinio žandikaulio disfunkcijos, buvo surastas prie kelkraščio netoli San Francisko miesto, Kalifornijoje, kur, matomai, pirmas jo šeimininkas ir išmetė šį gyvūnėlį. Kai ūkininko turguje Kartni pamatė 4 mėnesių šuniuką, ji buvo priblokšta jo neįprastos išvaizdos.

Kartni prisipažįsta, kad daugelis žmonių sako, kad jo išvaizda yra labai nepatraukli, nes jis neatitinka įprastų mielų šunų kriterijų. “Jo dantis yra juokingi, nes atsikišę į priekį, daug raukšlių aplink jo burną, smakrą ir negražų kaklą, kuris atrodo taip, tarsi jį mirkė vonioje kelias dienas!” – Sako Kartni. – Iškart aš jį labai pamilau ir norėjau, kad jis apie tai sužinotų!” Todėl ji ir pradėjo kelti Tuno nuotraukas į Instagram, rengti jį įvairiais kostiumais ir daryti specialias fotosesijas.

Ši svetainė pritraukė tūkstančius stebėtojų, kurie suprato Kartni jausmus. “Yra daugybė žmonių, kurie įžeidžia tave, nes jie mato tik išvaizdą, o ne širdį”, – pasakoja Kartni. – Aš negalėjau net įsivaizduoti, kad šis nedidukas apleistas šunelis gali padaryti žmonėms tokį ypatingą įspūdį, sukelti daug džiaugsmo ir juoko!”

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page