Moters, kuri myli ir vertina save, kūno įpročiai

Kūnas – mūsų pagrindas, ir kalbos „aš visa tokia protinga ir dvasinga, todėl stora ir baisi“ ne visai apie moterį, kuri vertina save.

Greičiau apie tingumą. Ir visa tai tikrai įtakoja jūsų psichiką tiesiogiai! Netvarkoje kūnas – siela nebus tvarkoje, kaip ir atvirkščiai!

Įpročiai moters kūnui
Įprotis pakankamai miegoti – būtinas ir grožiui, ir proto bei sielos harmonijai, kadangi miego trūkumas veda link fizinio kūno griūties, trikdo hormoninį foną, veda link nerimastingumo, dirglumo ir depresijos, nekalbant jau apie mėlynes po akimis ir papildomas raukšles. Vertini save – leidi sau išsimiegoti!

Ilsėtis kai pavargai – „persijungti į kitą veiklos rūšį“, ir nevaidinti herojės ir visiems geros. Juk būtent nepakankamas poilsis veda link nenoro daryti kažką svarbaus, dirglumo ir depresijos, o taip pat antsvorio! Ir jeigu jūs jau nebesilaikote ant kojų, bet REIKIA eiti į sporto klubą, arba skubiai iškepti kotletus arba pabaigti šitą ataskaitą, tai JUMS šito NEREIKIA! Pailsėkite – nors 20 min autotreningo ir tada prašom. Vertini save – leidi sau ilsėtis!

Skaniai ir sveikai maitintis – ne veltui sako „tu esi tai, ką tu valgai“. Moteris, kuri myli save, nemaitina savęs visokia bjaurastimi, o elgiasi kaip adekvati rūpestinga mama PAČIAI SAU. Vertini save – maitini save skaniai ir sveikai!

Pakankamai judėti, ne daugiau ir ne mažiau – kūnui reikalingas judesys. Visa kas nejuda – suyra. Tačiau per daug judėjimo taip pat ardo kūną. Visada geras svarbiausias įprotis – saiko jausmas! Judesys sudegina tai, ką jūs skanaus suvalgėte, judesys įjungia džiaugsmo hormonus, judesys – gyvenimas. Netgi kai liūdna – pabėgiojai, pašokinėjai ir jau jautiesi kitaip. Vertini save – judi!

Prisižiūrėjimas – ne žygdarbis kartą metuose nueiti manikiūro, o nuolatinė savęs priežiūra. Kaip įprotis, kuris nepriklauso nuo išorinių aplinkybių. Ne dėl vyriškio ar sociumo, o dėl savęs.
Vertini save – prižiūri save visada!
Vertini save – myli savo kūną ir neprievartauji jo!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page