Kiekvieno Zodiako ženklo asmenybės paslaptys

Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Tai liečia ir astrologiją. Šiame straipsnyje trumpai išdėstysime Zodiako ženklų prigimtį. Pasiruošęs sužinoti tiesą?

Avinas
Jis pasiruošęs, jei bus būtinybė, paaukoti savo gyvybę, gindamas artimuosius. Bet jam neapsakomai reikalingas jų palaikymas ir atgalinis ryšys. Jie labai nori būti mylimi, kad juos vertintų.

Jautis
Jaučiai labai stiprūs ir pasitiki tik savimi. Tai taip pat paaiškina kai kada pasirodantį egoizmą jų poelgiuose. Tačiau patikėk, kai jie sako „aš tave myliu“, tai iš visos širdies.

Dvyniai
Atrodo, jie visada stengiasi per daug. Per greitai juda, per daug galvoja. Santykiuose su jais visada nelengva. Atrodo, kad Dvyniai paprasčiausiai nesupranta, kas vyksta.

Vėžys
Jie labai protingi, bet baisiai bijo demaskavimo. Sprendimų priėmimas nesiduoda jiems lengvai ir praeities klaidų prisiminimas dažnai juos liūdina.

Liūtas
Pirmąkart sutikęs tu gali būti apstulbintas jų kilnumo, pasitikėjimo savimi, su kuriuo jie lengvai užkariauja visus esančius. Būk tikras, viduje jis dar puikesnis. Jis slepia savo emocijas, bet jos pas jį yra. Jų gera ir dosni natūra visada nuoširdžiai nori padėti.

Mergelė
Stabilus, nepajudinamas ir praktiškas. Jis nuolat analizuoja visa, kas vyksta, smerkia ir kritikuoja. Bet tai todėl, kad jie jaučia viso pasaulio skausmą ir nori padaryti visa, kas jų jėgoms, kad tai nutrauktų.

Svarstyklės
Mandagus, besišypsantis, išauklėtas – toks įspūdis apie juos susidaro aplinkiniams. Jie tiki geriausiu žmonėse. Ir santykiai su mylimu žmogumi ir draugais jiems visada pirmoje vietoje.

Skorpionas
Turbūt tu kartais susimąstydavai, kodėl šie paslaptingi padarai elgiasi taip įtartinai ir saugo tiek daug paslapčių…Tuoj sužinosi! Labiausiai pasaulyje jie vertina teisybę. Jie visomis jėgomis stengiasi apginti silpnus ir išgąsdintus. Ir peikia save kiekvieną kartą, kai jiems tai nepavyksta.

Šaulys
Savimi pasitikintis nuotykių mėgėjas, tipiškas Šaulys, įkvepiantis tikėti gyvenimu vien tik pažvelgus į jį. Tačiau yra kliautis! Viduje jų vyksta žiauri kova su demonais dėl savo galios ir kartais dėl savo proto. Sielos gelmėse jie svajoja tik apie viena: jaustis saugiai, būti apsuptais žmonių, kurie juos myli.

Ožiaragis
Mąstantis ir atsargus – taip charakterizuoja Ožiaragį dažniausiai. Bet kiek visko lieka nepaminėta! Iš tiesų jie nori būti spontaniški ir nugalėti savo linkusią smerkti natūrą. Bet deja, vietoj to jie šokiruoja save ir aplinkinius savo dažnomis nuotaikų kaitomis. Nuo to jie truputį nesavi. Paslaptis tame, kad priversti juos pasijusti mylimais. Jie slepia savo uždegančią ir seksualią natūrą, saugodami ją teisingam žmogui.

Vandenis
Jų keistenybės ir ekscentriškumai – tai būdas parodyti pasauliui, kad jie ne tokie, kaip visi, kurie sukelia tiek skausmo kitiems. Jie nusivylę žmonija ir nori nutraukti šį kraujo praliejimą, atlikdami juokingas ir nelogiškas beprotybes.

Žuvys
„Išėjau į save, grįšiu negreitai!“ – skiriamoji šio ženklo lentelė. Bet ar teisinga ši nuomonė? Ar tikrai jie neprotingi? Žinoma, ne! Greičiausiai net atvirkščiai! Jie net genialūs! Tai, kas laikoma svajingumu, iš tiesų tik pagalbos šauksmas. Jie nuolat gauna signalus iš kitų žmonių ir iš vis Visatos, todėl jiems sunku atsipalaiduoti. Dėl informacijos pertekliaus jie pastoviai jaučia pervargimą, lyg pavargtų galvoti. Kai jie ras vidinį balansą, jie tuoj pat parodys ką jie sugeba!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page