Britas sudegino džinsus ir pradėjo rengtis kaip XIX a. dendis

25 metų Zakas Pinsetas iš Houvo (Rytų Saseksas) nusprendė atsisakyti šiuolaikinių drabužių po to, kai būdamas 14 jis aptiko dėžę su senais savo prosenelio kostiumais.

Visi šie drabužiai jam labai gerai tiko ir jis ėmė juos nešioti.
Tuomet jis ir priėmė simbolinį sprendimą sudeginti savo džinsus lauže. Tai buvo tikras lūžio momentas jo gyvenime.

Štai tokiu jis buvo 14 metų, kai nusprendė tapti dendžiu.

Iš pradžių jis rengėsi senovinius kostiumus į mokyklą tik tomis dienomis, kai buvo leidžiama nenešioti mokyklinės uniformos. O nuo šeštos klasės ėmė nešioti istorinius drabužius kasdien. „Aš buvau baisiai nustebęs, kai abiturientų knygoje mane pavadino „stilingiausiai apsirengusiu“ abiturientu“,- juokiasi Zakas.

Visus kostiumus Zakas kuria ir siuva savo rankomis. Tarp kitko, tai negreitas reikalas: kai kuriems apdarams išeina daug mėnesių.

Žinoma, jis sukelia smalsumą praeiviams gatvėje. Žmonės dažnai sustoja ir tiesiog spokso į jį. Bet Zakas sako, kad retai susiduria su agresijos apraiškomis. Paprastai visi jam labai geri.

„Net kai aš atvažiuoju į Londoną ir prieš mane ateina didžiulis būrys futbolo fanų (ir mano natūrali reakcija – įsitempti ir nuleisti akis žemyn), jie į mane žiūri draugiškai“,- pasakoja Zakas.

Šiandien Zakas dirba siuvėju savo gimtajame mieste. Jis specializuojasi istorinių kostiumų vyrams ir moterims gamyba pagal užsakymą.

Zakas su savo šeima

Šiuolaikinis dendis turi didžiulę daugybę online gerbėjų, kuriems patinka jos stilius. O dar jis sako, kad šiuo metu gauna begalę pasiūlymų iš potencialių nuotakų. Zako manymu, tai rodo, kad moterys nori bendrauti su džentelmenu.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page