Ką vaikai iš tiesų mato savo mamose

Tomis minutėmis, kai jus užvaldo nusivylimas nuo nesibaigiančios buities rutinos, kai jums atrodo, kad jūs niekingi visuose frontuose ir nieko jums nesigaus, tokią minutę prisiminkite, kad jūs turite mažiausiai vieną ištikimą gerbėją. Kuris žavėsis jumis bet kurią minutę ir tikės jumis bet kokioje situacijoje. Tai jūsų vaikas.

1. Jūs protingiausias žmogus iš visų, kuriuos pažįsta jūsų vaikas !

Jūsų vaikams atrodo, kad jūs žinote viską. Žinoma, šis įsitikinimas keičiasi jiems augant, tačiau vis tiek vaikai klaus jūsų nuomonės ir rekomendacijų.

2. Vaikams jūs pati tikriausia Merė Popins!

Jūs ne tik kasdien magiškai tvarkotės, bet dar ir turite atsargoje nemažai įdomių dalykų.

3. Jūs pati gražiausia!

Vaikams labai patinka šukuoti mamai plaukus (net jei iš tiesų tai jų vėlimas), jei bando papuošti ir pagražinti savo mamas, kas liudija, kad jūs jiems labai graži.

4. Jūs geriausia virėja!

Jūs ruošiate jiems pusryčius, vakarienę ir dar užkandžius! Ir visa tai labai skanu! Niekas nenustelbs mamos patiekalų skonio!

5. Jūs galite absoliučiai viską!

Vaikų akyse jūs žmogus, kuris padeda kitiems ir plauna indus tada, kai jie painiojasi po kojomis, kuris dainuoja kaip angelas ir liūliuoja juos prieš miegą, mokantis juokingiausiai kutenti pasaulyje. Jūs supermama jų akyse! Ir kol jie maži, jie nori užaugti tokiais kaip jūs.

6. Jūs skaitote pasakas geriausiai pasaulyje!

Niekas neperskaitys knygos geriau už mamą. Net tėvui gaunasi ne taip gerai.

7. Jūs galite gydyti bučiniais!

Niekas geriau nei mama nepadeda nubrozdintiems keliams, įpjautiems pirštams, mėlynėms ant kojų ar tiesiog nuoskaudoms. Vienas mamos bučinys – ir vaikas iškart jaučiasi geriau.

8. Jūs nukreipiate vaikus, kad jie taptų asmenybėmis.

Mes negalime padaryti vaikų tokiais, kaip mums norisi, bet vis tiek mamos gali vadovauti jiems ir auklėti savo pavyzdžiu. Jūs įkvepiate juos ateičiai. Tiesiog dabar. Jūs – visas pasaulis jiems. Ne tik jų lyderis, valytoja, vairuotoja, paguoda, sirgalius, komikas ir t.t. Jūs jiems viskas!

You cannot copy content of this page