Išsamiausias vyriškas horoskopas – čia yra viskas apie tavo vyrą!

Pozityvus humoristinis horoskopas vyrams

Avinas
Vyras Avinas eina kiaurai sienas laimės dėlei. Turi aukos kompleksą. Taip dažnai jam tenka kažką aukoti dėl mylimosios gerovės. Nemėgsta eiti į kairę. Klinikinis atvejis meilėje. Ji turi būti viena visam gyvenimui. Niekada tavęs nepaleis, bent jau kol kvėpuoja.

Jautis
Jautis – geras ir savimi pasitikintis vyrukas. 100% įsitikinęs, kad jis – vienintelis silpnos moters ramstis. Be jo niekur, net į tualetą…O jei tave įtrauks? Reikia gelbėti! Jam dažnokai kyla tėviški jausmai damai. Nesitikėk iš jo siurprizų, jis amžinas ir nepajudinamas kaip uola.

Dvyniai
Dvyniai – nelengvas tipas. Jo likime visada turi būti du. Arba jo antroji pusė tu, arba antroji jo natūra. Pastaruoju atveju aš tau nepavydžiu. Toks žmogus pilnas nemalonių siurprizų. Mėgsta daryti tai, kas malonu, jei taip nėra – puola į depresiją. Ūkiškas… Santykiuose svarbiausiu laiko dvasinį artumą.

Vėžys
Vyras Vėžys – paradoksas. Visą gyvenimą ūkiškas iki nepadorumo ir iš pažiūros gana šeimyniškas žmogus. Tačiau jei jo netenkina seksualinis gyvenimas su drauge ar žmona, eina į kairę. Kankinasi iš meilės dviem moterims. Mėgsta dovanoti gražias dovanas, tokias kaip gėlės, kvepalai ir t.t.

Liūtas
Liūtas – unikalus vyras. Čia didybės manija viršija visas įmanomas ribas. Jei tu juo nesižavi, nesiklausai genialios jo muzikos/eilių ir t.t. – morališkai sunaikins tave, sutryps nė nemirktelėjęs. Jis laiko save vieninteliu vyru žemėje, kuris žino, kame slypi visos moteriškosios populiacijos laimė…Jame. Jis – ganytojas, moterys – avys. Tu savo avies smegenimis turi suprasti, kad, užsiimdamas su tavimi seksu, jis padarė tau visatos dydžio paslaugą.

Mergelė
Vyras-Mergelė – žinoma, egoistas. Savitas unikumas. Žmogus, kompleksuojantis dėl savo zodiako ženklo pavadinimo ir šiame fone bandantis atrodyti žymiai vyriškesnis, nei yra iš tiesų. Kartais krenta į kraštutinumus.

Bando sužavėti ir įrodyti savo pranašumą prieš kitus savo rūšies atstovus. Mėgsta sakyti komplimentus, o ypač stebėti reakciją į juos. Jei mato, kad komplimentas suveikė, skraido lyg ant sparnų.

Prieina iki amžinos meilės prisipažinimų ir jūsų bei jo mantros vienybės tarpgalaktinės meilės sąmonės harmonijos fone. Tikėti kategoriškai negalima. Lovoje paprastai neparodo nieko įtikinamo. Nelinkęs eksperimentuoti.

Svarstyklės
Vyras-Svarstyklės – gerietis berniukas. Dėmesingas, mandagus ir paslaugus. Nereikalauja padidinto dėmesio savo personai. Kuklus ir tuo užkariauja. Bet kai kada šis kuklumas sukelia Edipo komplekso atsiradimą. Norisi paimti mažylį ant rankų. Nemėgsta sekso. Gali apsieiti be jo, tenkindamasis naminiais barščiais, šilta lovele ir patogiu butuku. Į senatvę darosi nepakenčiamas, kadangi sugrįžta į vaikystę.

Skorpionas
Vyras-Skorpionas – vaikštantis seksas. Tačiau be smegenų. Galvoja vienu vieninteliu vingiu, kuris dislokuotas jo trumpikėse. Kantrus. Pasiruošęs klausyti tavo išpažinties ašarų apie sunkią moters dalią. Nutaisys užjaučiantį veidą, gali net kartu su tavimi ašarą nuvarvinti. Tačiau visa tai tik Skorpiono taktika – įgauti pasitikėjimą ir užversti. Ryte paklaus tavo telefono.

Šaulys
Vyras-Šaulys – kaip jūreivis Papajus. Žvalus ir kūnu, ir siela. Be to, visada. Kas šiaip jau gali sukelti sveiką susierzinimą. Stengiasi aprūpinti namus, šeimą. Todėl ir lenda į bet kokį pelningą (ir nelabai) verslą. Negobšus. Jo pozicija – visa, kas geriausia, man ir mano šeimai, seksu užsiima pionieriškai – greitai ir šelmiškai. Visgi verslas jam pirmoje vietoje.

Nori vaikų ir kuo daugiau. Kad būtų kuo didžiuotis prieš viršininkus-pavaldinius. O jei tu prigimdysi jam būrį nutrūktgalvių šauliukų, apibers tave auksu, kailiniais bei kurortais ir jau niekada nesitrauks nuo tavęs į kairę, bent jau iš pareigos jausmo šeimai.

Ožiaragis
Paskui Ožiaragį didybės manija bėga su megafonais ir transparantais. Nelaiko moterų protingais sutvėrimais. Mano, kad moters vieta virtuvėje ir balso teisę ji turi tik kovo 8.

Tau pastojus išeis be jokių pasiaiškinimų, taręs, kad tu vis tiek su savo virtuvinėmis smegenimis nesuprasi Didingojo jo gyvenimo tikslo. Galima prisirišti prie savęs tik susižavėjimu ir begaliniais originaliais komplimentais. Tačiau pasikartojus nors vienam jų išeis vėlgi nepaaiškinęs priežasčių.

Vandenis
Vandenis – tikras egoistas. Ne be šarmo. Dažniausiai inteligentiškas ir esant atitinkamam išsilavinimui gali apstulbinti intelektu. Gali suokti tau apie viską pasaulyje be pabaigos. Mėgsta būti dėmesio centre. Dažnai įsimyli, tačiau greitai praranda interesą, jei eilinė pasija jo nepasiveja (ką jau kalbėti apie aplenkimą!) smegenimis. Sekse išradingas. Vertina laisvę, tiek dvasinę, tiek kūnišką. Vaikščios į kairę kol leis sveikata.

Žuvys
Vyras-Žuvis – fizinis žuvies įkūnijimas. Vikrus ir nepagaunamas. Jei eis į kairę, tu apie tai niekada nesužinosi. Kruopščiai konspiruojasi. Tačiau namie ir šeimoje atrodo absoliučiai nuoširdus. Dažnokai puola į depresijas dėl neišsipildžiusių planų ir vilčių.

Sekse pastoviai ieško kažko naujo, eksperimentuotojas. Gali net vesti ir susilaukti vaikų, bet tai jo vis tiek nesulaikys. Vaikščios į kairę ir konspiruosis. Konspiruosis ir vaikščios į kairę.

You cannot copy content of this page