Išsigelbėjimas odai: štai kodėl tiesiog dabar verta įsigyti tūbelę „Panthenol“

Panthenol veidui
Paprastai ši priemonė naudojama nudegimams ir bet kokiems odos vientisumo pažeidimams. Tačiau Panthenol ir be šito puikiai veikia odą. Maža to, kad priemonė apsaugo ją nuo negatyvaus išorinio poveikio, tai ji dar drėkina odą ir padeda atsikratyti raukšlių.

Panthenol poveikį odai galima palyginti su hialurono rūgšties. Kaip ir po brangiai kainuojančios procedūros pas kosmetologą, panaudojus Panthenol purškalą ar tepalą oda tampa stangri ir lygi. Žinoma, vargu ar tarp jų galima dėti lygybės ženklą, bet efektas vis tiek labai geras.

Panthenol prieš raukšles
Šioje vietoje kosmetologų nuomonės išsiskiria. Vieni sako, kad ši priemonė gerai padeda susidoroti su raukšlėmis, o kiti – kad tai eilinis mitas. Patirtis rodo, kad prieš gilias raukšles priemonė nesuveiks, tačiau smulkias mimikos raukšleles nuims. Be to, Panthenol padės užkirsti kelią naujų raukšlelių atsiradimui ir sulėtins odos senėjimo procesus.

Panthenol nuo spuogų
Kovoje su spuogais geriausia naudoti purškiamo pavidalo Panthenol, juk jis turi lengvą tekstūrą ir neužkimš porų. Dėka savo gydančių savybių priemonė puikiai susidoros su inkštirais, spuogais ir pūlinukais.
Iš tiesų Panthenol – universali priemonė. Taigi primygtinai rekomenduojame įsigyti šią priemonę, ji tikrai nepamaišys!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page