Mano močiutė niekada nelaikydavo tuščių stiklainių namuose ir man neleisdavo. Papasakosiu kodėl

Daugelis šeimininkių nė neįtaria, kad tuščių stiklainių namuose laikyti negalima. Mano močiutė niekada nelaikydavo tuščių stiklainių. To išmokė ir mane.

Tuoj papasakosiu kodėl.

Jei namuose stovi tušti stiklainiai – jie simbolizuoja tuštumą, kas pritraukia negatyvią energiją.

Pažiūrėjęs į tuščią stiklainį, visada pradedi galvoti apie tai, reikalingas jis ar geriau mesti jį į šiukšles.

Kiekvieną kartą, kai už akių užkliūva tuščias stiklainis, į galvą nevalingai lenda pamąstymai apie mūsų egzistavimo beprasmiškumą.

Psichologijos požiūriu, dėl šių minčių gyvenimas virsta rutina. Taip pritraukiami įvairiausi nemalonumai, finansinės problemos ir ligos.

Namuose turi būti tik tie daiktai, kurie būtini, kuriais naudojamasi. Visa kita – tai šlamštas, kurį verta laikyti išskirtinai negyvenamose patalpose.

Kitaip namai pavirsta sandėliu.

Močiutė laikydavo tuščius stiklainius sandėliuke. Aš laikau tuščius stiklainius garaže, kadangi mes gyvename nuosavame name.

Piktas naminukas
Kiekviename name ar bute yra dvasia, kuri jį saugo – naminukas. Ir jis labai pyksta, kai namuose randa vietos įvairiausias šlamštas, toks kaip tušti stiklainiai.

Jei tokio šlamšto daug, naminukas netgi gali palikti būstą, o kartu su juo išeis ramybė, gerovė, priteklius ir laimė.

Namuose galima palikti porą stiklainių, tačiau būtina ką nors į juos įdėti – monetą, lauro lapą ir t.t.

Prietarai, susiję su tuščia tara
Jei stiklainis netikėtai suskilo, reikia būti atsargesniems, tai konflikto pranašas. Stenkitės kontroliuoti savo poelgius ir laikyti liežuvį už dantų.

Drąsiai šveiskite stiklainius į šiukšlių kibirą, jei juose yra įskilimai, įtrūkimai ir kiti pažeidimai. Pažeisti stiklainiai pritraukia į namus skurdą ir vargą.

Stiklainiai turi būti būtinai uždaryti dangteliais. Negalima, kad į tuščius stiklainius nusėstų dulkės.

Negalima grąžinti tuščių stiklainių – tai lemia nuostolius ir nemalonumus. Būtinai įdėkite į stiklainį kokių nors lauktuvių. Grįš trigubai.

You cannot copy content of this page