Naudokite šį paprastą triuką, kad apsisaugotumėte nuo erkių visą vasarą!

Saulės spindulėliai, šviežias gamtos kvapas, vėjas plaukuose…kas gi gali būti geriau? Bet yra ir kai kurių nemalonumų. Iš pikniko ar žygio galima paprasčiausiai grįžti su erkėmis!

Jei jūs daug laiko praleidžiate gryname ore, svarbu žinoti, kaip apsaugoti save nuo erkių. Jos ne tik nemalonios, bet taip pat gali pernešti mirtinas ligas.

Sekantį kartą, kai jūs nuspręsite pasimėgauti gamta, būtinai atminkite šį triuką!

Volelis ir eterinis aliejus!

Visa, ko reikia šiam triukui – volelio ir eterinio aliejaus! Tiesiog pasiimkite su savimi šį volelį ir kai kitą kartą nuspręsite eiti į žygį ar pasidarbuoti kieme – pavoliokite juo visus savo drabužius ir jūs tikrai būsite nustebinti rezultatų!

Užlašinkite truputį eterinio aliejaus ant volelio net tuo atveju, jei jūs nusprendėte pasivažinėti dviračiu. Eterinio aliejaus purškimas ant drabužių ir įtrynimas į odą padės atbaidyti erkes, kurios ryšis prisiartinti prie jūsų. Dar daugiau, šis triukas padės susidoroti su uodais ir mašalais.

3 geriausi eteriniai aliejai

Levanda – nuostabiausia tai, kad mes dieviname levandos kvapą, bet erkės jo negali pakęsti. Dar daugiau , tai taipogi liečia ir mašalus, ir uodus.

Eukaliptas – eukalipto aliejus gali būti naudojamas savarankiškai arba kombinacijoje su citrinžolės aliejumi bet kokių vabzdžių sulaikymui.

Citrina – eterinis citrinos aliejus turi junginių,žinomų kaip „limonele“. Šis mišinys laikomas ypač efektyviu kovoje su blusomis ir kitais vabzdžiais.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page