Suknelę dėvinčia moterimi galima grožėtis be galo! 11 harmoningų ir patrauklių derinių pavasariui 50+ damoms

Pavasaris – grožio, permainų, stilingų ir moteriškų derinių kūrimo metas. Šiam tikslui puikiai tinka suknelės! Fasonų įvairovė kiekvienai damai leis pasirinkti tinkamą variantą, kuris idealiai papildys savininkės išorę.

Raštuota suknelė paįvairins jūsų garderobą. Nesuklysite pasirinkusios madingą geometriją arba abstrakciją. Dalykinį ir vakarinį derinį verta užbaigti elegantiška avalyne, o kasdienės krypties apdarą gerai papildys kedai.

Taipogi svarbu kreipti dėmesį į audinį. Taip, linas puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, ši medžiaga leidžia kūnui kvėpuoti.

Žirniukų raštas neužleidžia savo pozicijų! Kad nepakenktumėte madingam įvaizdžiui, atsisakykite stambaus ir pernelyg kontrastingo rašto.

Brandaus amžiaus gražuolės dažnai dėvi laisvo kirpimo drabužius. Pavyzdžiui, suknelė su drapiruote lengvai paslėps figūros netobulumus.

Smulkus gėlyčių raštas neperkrauna įvaizdžio, prideda jam moteriškumo. Užbaikite apdarą klasikiniais „laiveliais“, kompaktiška rankine. Taip galima eiti į darbą arba į teatrą, pasėdėti su draugėmis kavinėje.

Pavasarinės suknelės – tai ne tik gėlės ir švelniai rausvi atspalviai. Labai santūriai ir elegantiškai 50+ ledi atrodo suknelė su abstrakčiu raštu. Lakonišką modelį galima dėvėti tiek su elegantiška avalyne, tiek su mėgstamais kedais.

Balta suknelė pasižymi išreikštu jauninančiu efektu, gražiai pabrėžia įdegį. Ansamblio detalės: rankinė su įspaudais, batai-laiveliai.

Gamtos atspalviai ypač aktualūs šiuo sezonu. Pavasarį atkreipkite dėmesį į žydrą suknelę-marškinius. Gaivinanti spalva harmoningai dera su ruda avalyne ir odine rankine.

Kasdieniame variante gėlėtą suknelę drąsiai galima derinti su avalyne plokščiu padu. Ar tai bus basutės, šlepetės ar balerinos – neturi jokios reikšmės.

You cannot copy content of this page