Kaip elegantiškai nešioti švarką ir suknelę: 10 gražių ir šiuolaikiškų idėjų 50+ moterims

Švarkas + suknelė – stilingas, rafinuotas duetas visų amžių ir figūros tipų madistėms! Šiandien peržiūrėsime 10 nepriekaištingų apdarų pavasariui, vertų jūsų dėmesio.

Šviesiai rusvos spalvos suknelė lengvai taps bazinio garderobo dalimi. Kad pagyvintumėte ansamblį, pakanka užsimesti ant pečių morkų spalvos švarką. Detalės: kūno spalvos basutės, šiaudinė rankinė.

Ne blogiau vienspalvis švarkas kombinuojamas su raštuota suknele. Geometriniai piešiniai pavasarį bus populiarumo viršūnėje! Avalynė pasirenkama priklausomai nuo situacijos. Batelius dėvime į darbą ar oficialų renginį, sportbačius, kedus – pasivaikščiojimui, apsipirkimui, pasisėdėjimui su draugėmis kavinėje.

Tvido švarkas lengvai sušildys įvaizdį! Tamsių tonų tvido drabužiai gali truputį pasendinti moters išvaizdą, tačiau švelniai rausvas švarkas šio trūkumo neturi!

Suknelė su stambiais gėlių raštais išskiria iš minios savininkę, pabrėžia individualumą. Maksi ilgio modelis harmoningai dera su raudonu švarku, kedais.

Net tos damos, kurios paprastai dėvi kelnes, pavasarį būtinai pasirinks suknelę! Mėlynas dvibortis švarkas + ilga suknelė + zomšinės balerinos – paprastas moteriškas komplektas kiekvienai dienai.

Lieknoms 50+ gražuolėms nėra reikalo atsisakyti horizontalių raštų. Dryžuota suknelė stebuklingai dera su šviesiai rusvu švarku, rankine ant grandinėlės, patogia sportine avalyne.

Dar vienas grakštus ir dinamiškas apdaras su dryžuota suknele. Modeliai iš storo trikotažo aktualūs vėsiam pavasario sezonui.

Efektingo apdaro paslaptis paprasta – tai aksesuarai! Raudona odinė rankinė tapo pagrindiniu įvaizdžio akcentu, o diržas sėkmingai pabrėžė taliją, padarė siluetą lieknesnį ir subtilesnį. Kasdienį derinį verta užbaigti kedais.

Maža juoda suknelė – klasika, kuri niekada neišeina iš mados! Kad garantuotai nepakenktumėte įvaizdžiui, rinkitės midi ilgio modelius. Rožinis švarkas ir balti kedai prideda ansamblių gaivių natų.

You cannot copy content of this page