Kiekvienas moters gyvenimo kelyje sutiktas vyras yra savaip reikšmingas

Daugelis moterų mato savo gyvenimo prasmę ir tikslą – susirasti sau padorų vyrą. Manoma, kad susitikimas su geru žmogumi – atsitiktinumas, kuris nepriklauso nuo moters.

Moterys mano, kad meilus ir rūpestingas vyras yra dalykas, kuris atsitinka savaime. Aš esu kategoriškai prieš tokį moters mąstymą!

Toks mąstymas paverčia moterį “medžiotoja”: kalė, savanaudiška viliokle, kvaila blondine, bet kuo, bet ne moterimi-deivė. Toks mąstymas įpareigoja moteris ieškoti, laukti, gaudyti, vilioti, kovoti, laukti, kankintis – viskuo, kas tikrai moteriai tik kenkia.

Esu 100 proc. įsitikinusi, kad vyras neatsitiktinai susitinka su moterimi. Pas moterį ateina toks vyras, kuris ją atitinka tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

– Jei ji negerbs savęs, pas ją ateis vyras-diktatorius;
– Jei ji nežino, ko ji nori gyvenime, tada ateis vyras, sprendžiantis už ją, ko ji nori;
– Jei ji yra prislėgta, tai vyras ją dar labiau slėgs;
– Jei ją kankina depresija, tai vyras ją dar labiau stums į depresiją;

Viskas, kas vyksta su mumis viduje, išmintingos motinos Visatos dėka – atsispindi mums per žmones, įvykius, draugus ir visų pirma per artimiausią žmogų – mūsų vyrą.

Tai vyksta tam, kad kiekviena moteris išmoktų ir įgytų tas savybes, kurių jai trūksta.
Nepakanka drąsos – vyras ją slopins; nėra gyvenimo tikslo – vyras dar labiau ją painios; nepakanka meilės sau – vyras kabinėsis prie jos ir tyčiosis!

You cannot copy content of this page