Suknelės, kurios lieknina: 5 madingi fasonai, koreguojantys figūrą

1. Susiaučiama suknelė

Susiaučiama suknelė sukurta tam, kad pabrėžtų privalumus ir paslėptų bet kurios figūros trūkumus. Ji universali ir tarp įvairių šio fasono modelių, galima rasti apdarą kasdienai ar iškilmėms.

Susiautimas dalija figūrą įstrižai, sudarymas V formos iškirptę prie kaklo. Visa tai suteikia moters siluetui subtilumo, kaklas vizualiai pailgėja, koreguojasi pernelyg putlus biustas ir platūs pečiai.

Krentančios klostės padės lengvai pridengti atsikišusį pilvą. Maža paslaptis: prie tokios suknelės parinkus atitinkamos spalvos platų diržą vizualiai susiaurinsite taliją.

2. Suknelė paaukštintu liemeniu

Suknelė paaukštintu liemeniu atėjo pas mus iš Senovės Graikijos, kur toks modelis buvo ypač populiarus tarp vietinių damų. Tai nestebina, juk suknelė, suveržta po krūtine, darė siluetą vizualiai lieknesnį, suteikdama jam viliojančias formas.

Rinkitės fasoną iš krentančio audinio, ir jis paslėps atsikišusį pilvuką. Modelis su gilia iškirpte nukreips dėmesį nuo plačių klubų.

3. Suknelė su basko

Basko – tai drabužio detalė, panaši į sijoną, esanti liemens srityje. Basko išpopuliarino modeliuotojas Kristobalis Balenciaga, padaręs ją pagrindiniu savo kolekcijų elementu.

Šis unikalus aprangos elementas pasižymi figūrą koreguojančiomis savybėmis, suteikdamas jai moteriškesnes formas. Papildomos apimties sąskaita sukuriamas vizualaus liemens susiaurinimo ir klubų padidinimo efektas. Nestebina, kad suknelės su basko populiarios ir šiandien, ypač tarp plus size gražuolių.

4. Suknelė su V formos iškirpte

Dar vienas sėkmingas žymių stilistų atradimas – suknelė su V formos iškirpte. Ji specialiai sukurta toms, kurios yra nedidelio ūgio, o taip pat turi putlų biustą ir apetitiškas formas.

Tokia suknelė vizualiai sumažins krūtinės apimtį, ištemps ir subalansuos figūrą, pailgins kaklą. Sustiprinkite efektą nedidelių papuošalų ant ilgos plonos grandinėlės pagalba.

5. Suknelė su įsiuvais šonuose

Seniai ne paslaptis, kad išilginės linijos daro siluetą lieknesnį. Būtent čia yra pagrindinė suknelių su įsiuvais paslaptis. Tokiose suknelėse įsiuvai yra simetriški- šonuose, gali būti vieno tono arba papuošti piešiniu, tamsūs arba šviesūs.

Pagrindinė taisyklė – įsiuvai turi atkartoti „smuiko“ siluetą, kitaip yra tikimybė gauti priešingą efektą. Pusiau aptempiantis sukirpimas su ilgiu iki kelio girnelės laikomas optimaliu.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page