Verkti sugeba kiekvienas, bet kodėl kai kurie tai daro 4 kartus per savo gyvenimą

Visi mes verkiame. Ašaros – tai būdas išreikšti emocijas: pozityvias, negatyvias.

Verkti sugeba kiekvienas, bet kodėl kai kurie tai daro 4 kartus per savo gyvenimą, o kažkas žliumbia dėl kiekvienos smulkmenos. Kanados universiteto psichologai atliko testą, kuris rodo, kad žmonės, kurie dažnai verkia, pakankamai atsparūs stresui.

Visa esmė tame, kad bet kuriam žmogui visada reikia išmesti emocijas ir visi mes tai darome skirtingai…

1. Verksmas – gero žmogaus ir gero draugo požymis.
Sunkiais momentais kažkas gali paverkti jums ant peties, o jūs galite išsiverkti įsikniaubę jiems į krūtinę. Užtenka paleisti ašaras, išleisti iš savęs visą skausmą ir atsiverti žmogui, kuris jus supranta ir gali padėti.

2. Verksmas reiškia, kad jūs nebijote savo jausmų.
Artimųjų netektis, stresas, pyktis, neapykanta, liūdesys, kai kurie kūno negalavimai, tokie kaip padidėjęs cukraus kiekis kraujyje, hormonų disbalansas ir netgi tokie reiškiniai kaip liūdnos dainos – visi šie faktoriai daro jus pažeidžiamus ir gali iškviesti ašaras. Kai jūs nesitvardote, tai ne tik sukelia aplinkinių supratimą, bet ir duoda jums jėgų, kad susitvarkytumėte su savo jausmais.

3. Jūs mokate susidoroti su stresu.
Kai jūs leidžiate sau apsiverkti bet kokioje situacijoje, tai veikia kaip apsivalymas, kaip išsilaisvinimas iš sunkių gilių minčių. O jei ilgai laikysite jas savyje ir neleisite išeiti, tai gali sukelti rimtas psichikos problemas.

4. Verksmas – stipraus žmogaus, kurio nejaudina aplinkinių reakcija, požymis.
Kartais mes jaučiame tokį silpnumą ir beviltiškumą, kad užsidarome savyje. Mes slepiame skausmą ir liūdesį po dirbtine šypsena, kuri vistiek nieko neapgauna. Rimtų jausmų negalima ignoruoti.
Tie, kurie nebijo verkti – stipriausi iš visų, juk jie gali valdyti savo emocijas. Sulaikyti ašaras ir niekada neverkti – kenksminga!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page