Motiniškas instinktas: kalė Džordžija, kuri apstulbino prieglaudos darbuotojus pradėjusi rūpintis svetimais jaunikliais

Šios unikalios istorijos herojė – kalė Džordžija, kuri apstulbino prieglaudos darbuotojus pradėjusi rūpintis svetimais jaunikliais.

Džordžiją paėmė į prieglaudą, kai ji, išsekusi iš bado, slampinėjo Arizonos dykumos keliais. Kalė buvo nėščia ir mito retomis nuograužomis, kurias rasdavo gatvėje.

Dėl maisto trūkumo nukentėjo jos mažyliai: šuniukai atėjo į pasaulį negyvi, o pati Džordžija puolė į depresiją. Vargšė ėmė rodyti agresiją, graužti voljerą ir gadinti čiužinius. Prieglaudos darbuotojai bijojo prieiti prie gyvūno.

Šuns elgesys staiga pasikeitė, kai centre pasirodė 3 mažyčiai kačiukai, likę be motinos. Kažkas iš darbuotojų pabandė prinešti juos prie liūdinčios Džordžijos voljero, kuri iš pradžių įdėmiai apuostė mažylius, o paskui ėmė rūpestingai laižyti.

Po to kalė pasiėmė kačiukus sau, atsargiai laikydama dantyse. Nuo to momento ji tapo žymiai ramesnė. Džordžija prisiėmė mažylių globą ir reguliariai juos maitino. Dabar ji galiausiai atgavo sielos harmoniją.

Šiuo metu kačiukai truputį paaugo ir jau rado būsimus šeimininkus. Laimei, Džordžią irgi pasiims žmonės, kurie priglaus vieną iš kačiukų.

You cannot copy content of this page