Neseniai išgelbėtas šuo slaugo savo naująjį draugą, patyrusį tikrą pragarą

Saimonas, Border-koli veislės šuo, neseniai išgelbėtas Niujorko gyvūnų gelbėjimo draugijos Rescue Dogs Rock, pats dar iki galo neužsigydęs savo žaizdų, gautų anksčiau, tuojaus pat ėmėsi padėti keturių mėnesių buldogui Semiui, kurį tiesiogine ta žodžio prasme, gelbėtojai grąžino iš ano pasaulio.

„Užuojauta, kurią gyvūnai jaučia savo gentainiams, yra aukščiau mano suvokimo“ – sako draugijos „Rescue Dogs Rock“ bendraįkūrėja Džekė O‘Salivan.

Švelniai tariant, Semį gelbėtojai ištraukė iš pragaro, jis patyrė baisiausias patyčias ir žmogiškąjį žiaurumą – jį dažė aerozoliniais dažais, šovė jam į galvą, tempė paskui automobilį.

Saimonas nesitraukė nuo Semio nė minutei. Jam jau nedaug liko iki visiško atsigavimo, o apie Semį to pasakyti dar negalime.

O‘Salivan teigia, kad Semiui reikės dar ne vienos operacijos ir fizioterapijos. Jam taip pat reikės ir psichoterapijos – šunyčio Semio amžius praėjo be visų tų džiaugsmų, kuriuos patiria kiti šunyčiai, ir tai būtina ištaisyti.

Nežiūrint į tai, kad dar reikia daug laiko, kad šunelis visiškai atsistatytų, jis jau yra gerose rankose ir jam niekas negresia.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page