Тrijų vaikų tėvas, puolė į apimtą ugnies namą, kad išgelbėtų iš ten savo šunį. Jis suvokė, kuo rizikuoja, bet negalėjo pasielgti kitaip…

Trijų vaikų tėvas, puolė į apimtą ugnies namą, kad išgelbėtų iš ten savo šunį. Jis suvokė, kuo rizikuoja, bet negalėjo pasielgti kitaip. Ir jam neįtikėtinai pasisekė.
Gosmanų šeima atsikraustė čia vos prieš 2 mėn.

Jie persikėlė į Palo miestelį San Diege paskui tėvo, pagrindinio šeimos maitintojo, darbą. Jie turi 3 dukras, visos dar labai mažos, o šuo Gabana – jų mylima auklė. Kai prasidėjo gaisras, žmonės spėjo evakuotis, bet paskui Chose suprato, kad šuns niekur nėra. Ir tada jis suvokė, kad jis liko name.

Palikti šuns mirti jis negalėjo, niekaip negalėjo. Bet namas jau liepsnojo ir gaisrininkai pradėjo darbą. Tai, kas buvo paskui, pats Chose aprašo taip:

„Aš žinojau, kad mano šuo buvo čia, aš žinojau, kad jis buvo čia. Aš prabėgau čia, bandžiau likti viduryje, tai vyko, tai buvo ugnyje, aš nieko nemačiau.“

„Viskas, ko aš norėjau – tai gauti savo šunį, aš atėjau čia, aš neabejojau, aš tiesiog turėjau jį rasti, jis šeimos dalis. Nieko neišliko, nieko, visos mūsų santaupos buvo čia. Aš ir šeima buvome sunaikinti, mes mylim šį šunį, aš įsitikinęs, kad yra žmonių, kurie darys tą patį.“

Po kelių kankinančių minučių Chose išbėgo atgal, stumdamas Gabaną. Šuo slėpėsi už tualeto ir tik per stebuklą nenukentėjo, pats vyriškis gavo kelis nepavojingus nudegimus. Specialistai vadina jį „sėkmingu idiotu“ ir skatina kitus nekartoti to. Tačiau Chose Gosmanui ir jo šeimai tai jau neturi reikšmės.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page