Šeimininkas paprašė užmigdyti storą katiną, panašų į balioną. Bet veterinarė rado kitą sprendimą!

Visi nori, kad jų augintiniai būtų linksmi ir sveiki. Deja, ne visi pasiruošę prisiimti atsakomybę tokiu atveju, jei gyvūnui skauda.

Vienas iš veisėjų kreipėsi į veterinarę Mari su prašymu užmigdyti kačiuką. Augintinis keistai vystėsi ir vietoj to, kad augtų kaip visi kačiukai, darėsi vis apvalesnis.

Vargu ar kas nors sutiktų tokį pasiimti. Tačiau Mari, apžiūrėjusi pūkuotuką, visgi aptiko tikrąją problemą, dėl kurios katė augo į plotį. Tai buvo skoliozė.

Veterinarė atsisakė užmigdyti gyvūną, pagailėjusi jo, ir nusprendė atiduoti katytę savo močiutei ir seneliui. Pagyvenę žmonės seniai svajojo apie augintinį, tačiau garbus amžius neleido to padaryti. Jie nebūtų galėję prižiūrėti aktyvaus mažo kačiuko.

O štai Pito, kaip pavadino katę naujoje šeimoje, tapo puikia kompanione. Dėl ligos ji lėtai juda, niekur nešokinėja ir neišdykauja.
Be to, Mari visada gali ateiti į pagalbą, jei Pito kyla kokios nors sveikatos problemos.

Dabar ypatingos katės gyvenimą stebi tūkstančiai sekėjų Instagrame, kur Mari sukūrė paskyrą tam, kad visi suprastų svarbią mintį: gyvūnams su ypatingais poreikiais reikia suteikti antrą šansą.

You cannot copy content of this page