Šeši šunys dusdami vijosi greitosios pagalbos mašiną, juk ji vežė jų šeimininką

Vyras vardu Luisas atsidūrė Santa Kasa ligoninėje, kuri yra Sianorti (Brazilija) mikroregione. Jį ištiko insultas.
Tai buvo benamis pacientas. Taip, artimų žmonių su juo tuo metu nebuvo. Tačiau jo negalima pavadinti vienišu. Tokią tragišką minutę su Luisu buvo jo ištikimi draugai – šeši atsidavę šunys. Jeigu juos būtų viję nuo ligoninės pastato – jie nebūtų nuėję.

Šeši šunys uždusę vijosi greitosios pagalbos mašiną, kuri paėmė jų sergantį šeimininką ir vežė į ligoninę.
O prabėgo gyvūnai ne vieną kilometrą, kol greitoji nesustojo prie įėjimo į gydymo įstaigą.
Šunys tik tada nusiramino ir taikiai susėdo netoli skyriaus durų. Ėmė laukti.
Į tokio neįprasto įvykio vietą medikai iškvietė savanorius. Tuos pačius, kurie prižiūri benamius gyvūnus atitinkamose organizacijose.

Savanoriai davė šunims maisto, vandens. Netgi fotografavo, kol vyko šis šunų „budėjimas“po ligoninės langais. Šunys praleido čia visą naktį.

Pats Luisas, kaip paaiškėjo, gatvėje gyvena jau daugiau nei 20 metų! Jis patyrė nemažai skausmo ir nemalonumų. Tačiau jo gyvenime buvo ir džiaugsmo. Visa tai su juo dalijosi ištikima šunų gauja.
Luiso artimieji ne kartą siūlė surasti jam būstą. Jis visada ryžtingai atsisakydavo. Pasirinko benamio gyvenimą – bet su grupe patikimų keturkojų draugų. Jis dalijosi su jais paskutiniu duonos kąsniu. Jie atsidėkojo jam tokia meile ir prieraišumu, kuris neturi kainos.

Štai ir dabar šunys gulėjo prie ligoninės, ir liūdnai, neramiai amsėjo…
Rytą pacientui tapo žymiai geriau. Tiek, kad jį galėjo išleisti iš ligoninės, perdavę broliui į rankas. O su šunimis jis negalėjo susitikti, kadangi jį išvedė pro kitą įėjimą.

Šunys nieko nesuprato. Jie buvo neviltyje. Tačiau nepajudėjo iš vietos. Juk šeimininkas taip ir nepasirodė! Kur jis dingo? Tada vienas savanorių organizavo jiems susitikimą su jų brangiu žmogumi. Ir šunys sutiko palikti savo „stovyklą“ prie klinikos.

Abipusis džiaugsmas buvo tiesiog neapsakomas. Gaila, kad šie gyvūnai negali kalbėti. O tai pasaulis galėtų sužinoti apie didingą abipusę žmogaus ir jo šunų meilę.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page