Kas gadina 45+ moters išvaizdą: taikli Majos Pliseckajos citata

„Nuo raukšlių niekur nesidėsi… Tačiau besijauninantis senukas ar senutė – tai juokinga…

Žinote, yra senas sodas ir jaunas sodas. Tačiau prižiūrėtas jis ar ne – tai jau visai kitas reikalas. Tas pats ir su žmogaus veidu: visada matosi – prižiūrėtas jis ar apleistas.“

Daugelis moterų bijo senti. Bijo raukšlių. Bet juk grožis ne odos lygume… Gražus gali būti 90-metės moters veidas su mįslingu raukšlių rezginiu, už kurio slepiasi tiek pergyvenimų ir emocijų. Grožis – žiūrinčiojo akyse.

Kur kas blogiau atrodo moteris, kuri būdama 70-ies atrodo savo anūkės bendraamže. Ir ji negyvena pilnaverčio gyvenimo, ji pastoviai galvoja apie tai, kaip atrodo, ji užsicklinusi ties savo grožiu.

O kam visas tas išorinės jaunystės vaikymasis? Argi raukšlių nebuvimas daro žmogų laimingesniu? Jūs arba patinkate sau tokia, kokia esate, arba ne.
Negražu, kai moteris pastoviai jauninasi. Viskam savas laikas. Juk yra moterų, kurios ir pagyvenusio amžiaus pritraukia žmonių žvilgsnius su neįtikėtina galia.

„Nuo raukšlių niekur nesidėsi… Tačiau besijauninantis senukas ar senutė – tai juokinga… Žinote, yra senas sodas ir jaunas sodas. Tačiau prižiūrėtas jis ar ne – tai jau visai kitas reikalas. Tas pats su žmogaus veidu: visada matosi – prižiūrėtas jis ar apleistas.“

Yra moterų, kurios nesigėdija savo raukšlių, kurios nebijo atrodyti savo amžiaus. Juk žymiai svarbiau sielos būsena. Jei moteris pasižymi tokiomis savybėmis, kaip gerumas, supratingumas, jautrumas, ji džiaugiasi kiekviena nauja diena, neužsiciklindama ties išvaizda, kažkuo domisi, užsiima mėgstama veikla ar leidžia laiką su mylimais žmonėmis, tai ji atrodys nuostabiai, nepaisant nieko.

You cannot copy content of this page