Dėl finansinių sunkumų merginai teko persikelti gyventi į garažą. Draugė, atėjusi pas ją į svečius, buvo labai nustebinta

Karantino priemonės visame pasaulyje tapo krizės priežastimi. Daugelis žmonių neteko darbo, dėl ko įlindo į skolas.

Štai ir merginą, vardu Mišelė, atleido. Savo darbe ji užėmė gana aukštas pareigas, todėl galėjo sau leisti gyventi dideliame prabangiame name. Tačiau po atleidimo reikėjo kažką nuspręsti, juk namas reikalavo didelių išlaidų. Mišelė nenorėjo jo parduoti, todėl nusprendė nuomoti. Tam laikui ji nusprendė išsinuomoti sau mažą butuką.

Tačiau vienas pažįstamas pasakė, kad parduoda savo garažą, kuris randas šalia privačių namų. Merginai tai pasirodė įdomus variantas, kad pabandytų gyvent garaže.

Ji nusipirko garažą, kuriam priklausė nedidelis sklypas, ir persikėlė.

Mišelė nusprendė garaže viską perdaryti, kad būtų galima normaliai gyventi. Pirmiausia buvo būtina suprojektuoti išplanavimą. Po to mergina suprato, kad reikia truputį išplėsti savo naują būstą, todėl buvo padarytas pamatas ir nedidelis priestatas. Po to buvo paruoštas septikas ir į tą patį priestatą išvesta kanalizacija.

Naujam būstui visi baldai buvo parinkti gana kompaktiškų išmatavimų. Virtuvė paprasta, joje yra plautuvė, indaplovė ir stalviršis maisto ruošimui.

Ant grindų patiesė nebrangų, bet stilingą laminatą.

Vieta miegui buvo padaryta beveik antrame garažo lygmenyje, kas tapo įdomiu sprendimu vietos taupyme. Tam buvo padaryta sijų konstrukcija, ant kurios uždėjo čiužinį.

Pirmame aukšte patalpino sofą, kuri taip pat gali tarnauti kaip vieta miegui. Mišelė laba mėgo židinį senajame name, todėl nusprendė padaryti jį ir garaže. Jis išėjo labai stilingas ir būstui suteikė jaukumo.

Kadangi Mišelės profesija artima interjero dizainui, tai garažo perdarymas į stilingą ir jaukų būstą jai nebuvo problema. Teko paišlaidauti priestatui ir perdarymui, tačiau rezultate jai nereikia mokėti už būsto nuomą. Mergina sako, kad šis būstas jai net patogesnis už jos seną didelį namą.

You cannot copy content of this page