Kalė nemetė savo šuniukų, kai šeimininkai ją išdavė ir išmetė į gatvę

Kai vienos iš prieglaudų darbuotojai atėjo į darbą po išeiginių, tai galiniame kieme aptiko pitbulterjero patelę ir jos mažyčius šuniukus. Viso buvo 10 mažylių.

Tai apstulbino darbuotojus. Juk tas, kas juos paliko, matė, kad per išeigines prieglauda uždaryta ir kad dvi dienas ten nieko nebus. Be skambučio ir perspėjimo tas „žmogus“ paliko gyvūnus be maisto ir vandens.

Vaikučių mama neturėjo pavadėlio. Todėl ji bet kuriuo momentu galėjo išeiti. Bet argi tikra motina taip padarys? Ne, išbadėjęs ir ištroškęs šuo saugojo juos dvi paras. Suaugęs pitbulterjeras tik tyliai inkštė, prašydamas pagalbos.

Žinoma, kad ši šunų veislė išsiskiria savo „kovingumu“. Tačiau gyvūnas pasirodė besąs išskirtinai mielas ir geras. Nepaisant to, kad žmogus ją išdavė, ji netapo pikta ir neparodė agresijos požymių. Kalė ramiai leido prieglaudos darbuotojams prieiti prie jos ir savo mažylių. Mama leido paglostyti ir paimti vaikučius į rankas apžiūrai.

Apžiūrėjo ir suaugusį šunį. Jai buvo ne daugiau metų. Matėsi, kad anksčiau ja rūpinosi, o jos mažyliai pasirodė sveiki. Šunų šeimynėlę apgyvendino prieglaudoje ant patogaus gulto.

Turbūt šeimininkai pasiėmė šunį tiesiog pažaisti. O kai ji susilaukė tokios gausybės palikuonių, tai savininkai nusprendė atsikratyti iškart visų.

Dabar mama-pitbulė ir 10 mažylių vis dar gyvena prieglaudoje. Čia jie pašerti ir pagirdyti. Kai šuniukai bus vyresni, jiems ras gerus ir rūpestingus šeimininkus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page