4 švelniausi Zodiako ženklai tarp vyrų

Švelnus vyriškis – kiekvienos moters svajonė. Sužinokite, ar jūsų išrinktasis įeina į tokių Zodiako ženklų ketvertuką.

4 reitingo vietoje įsitaisė Svarstyklių ženklo vyrai. Šio Zodiako ženklo atstovai – puikūs šeimos vyrai. Jiems šeima – tai rūpesčio, meilės ir dvasinės šilumos kvintesencija. Todėl jie pasiruošę daug kam, kad mylimai moteriai būtų tikrai gerai ir jauku jų šeimos lizdelyje. Svarstyklės – labai aistringos natūros, tačiau jų aistra minkšta, švelni ir romantiška. Jie, kaip tikri harmonijos santykiuose ir ne tik ieškotojai, džiaugiasi ir duodami, ir gaudami, kadangi patiems taip pat reikia jausmingų ir švelnių pasireiškimų iš antros pusės.

Vyrai-Vėžiai apsigyveno ant 3 švelnių Zodiako ženklų hitparado pakopos. Jie savo švelnumu pasiruošę apgobti mylimąją visą laisvą laiką. Darbas, derybos, svarbūs reikalai – ne trukdis Vėžio nuoširdumui ir jausmingumui. Vos jam atsiras laisva minutėlė, jis būtinai išsiųs savo antrai pusei jautrią žinutę ar balso pranešimą. Vėžiai įsimyli ne juokais ir lieka ištikimi iki paskutiniosios. Šie vyrai pasiruošę suteikti partnerei maksimalų pasimėgavimą kartu su jais. Santykiai su Vėžiais – tai visada švelnumo fejerverkas.

Antrą eilutę užima Jaučio ženklo vyriškiai. Šio ženklo atstovai labai mėgsta atiduoti savo švelnumą partnerei dovanų, siurprizų, dėmesio ženklų, malonių susitikimų, švelnumo intymiame artume pavidalu ir ne tik. Jie patys generuoja šią energiją, kuria pasiruošę dalintis su mylimąja, bet tokie harmoningi, kad mėgsta ne tik atiduoti, bet ir gauti šilumą mainais. Šie vyriškiai linkę į nuoširdžius jausmus ir pasitikėjimu grįstus santykius be tironijos ir aukojimosi.

Pačiais švelniausiais vyrais šiai dienai pilnateisiškai galima laikyti Žuvų ženklo atstovus. Turbūt būtent jie nusipelno pačių dosniausių švelnumui partnerių vardo. Šie vyriškiai iš prigimties labai švelnūs ir jausmingi. Jie rūpinasi moterimi kaip švelnia gėlele ir niekada neišduos jos. Šio vandens ženklo atstovai labai taktiliški – mėgsta švelnius prisilietimus, bučinius, apkabinimus, seksą. Intymiame artume pirmenybę teikia švelnumui ir tolygumui, pasiruošę atiduoti labai daug, nors ir patiems reikia šilumos.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page