Sodo kaimynė padėjo akį ant mano vyro

Taip ir žinojau, kad su ta jauna našle kaimynystėje bus problemų. Dabar nežinau, kur nuo jos slėpti vyrą. Nuvilios nė nemirktelėjusi.
Mūsų sodo sklypas atiteko man palikimu iš tėvų. Kaimyninis sklypas ilgai buvo tuščias, tačiau prieš metus jį nusipirko moteris. Marija, taip ji prisistatė, man iš pradžių patiko.

Marija noriai pasakojo apie save. Jai apie 50, prieš 5 metus tapo našle. Nelaimingas atsitikimas darbe, vyras žuvo. Vaikai užaugo ir išskrido iš lizdo, todėl Marija nusprendė nusipirkti sodelį. Teisingai, sklype visada atsiras reikalų. Liūdėti ir sielvartauti nėra kada.

Kaimynė, kaip vieniša moteris, dažnai prašydavo mano vyro padėti jai sklype.

Tai kelmą su šaknimis išrauti, tai su elektra sename namelyje išsiaiškinti. O paskui aš ėmiau pastebėti, kad ta pagalba įgavo pastovų charakterį. Tik mes su vyru imamės savo reikalų, kai tuoj pat pasirodo Marija ir kviečia Mečislovą, mano vyrą, padėti jai. Visa tai su šypsena ir atsiprašinėjimais, žinoma.

Meta Mečys savo darbą, eina į kaimynės teritoriją ir prapuola ten valandai kitai. Be to, aš pastebėjau, kad Marija kažkaip pasikeitė išoriškai. Ką paprastai sode dėvi? Ko negaila sutepti ir išmesti. O Marija ėmė rengtis kaip į šventę.

Vaikšto visa pasipuošusi, krūtinę atstačiusi, užpakalį kraipo. Dar ir dažytis pradėjo. Tai lūpas pasidažys, tai akis pasiryškins. Čia aš viską ir supratau. Padėjo kaimynė akį ant mano vyro. O ant ko dar? Artimiausi kaimynai senukas su senute, dar toliau vien moterys. Vyrų, išskyrus maniškį, nėra.

Mano vyras, žinoma, ne pirmos jaunystės, bet vyriškis dar visai nieko, išvaizdus. Be to, pagal statistiką, kai 100 moterų tenka tik 80 vyrų, bet koks vos padoresnis vyrukas bus prigriebtas.

O mano visgi išauklėtas, prižiūrėtas, naminis. Auksarankis ir galvą ant pečių turi. Nenuostabu, kad Marija nusprendė jį pasisavinti. Visgi vienai jai sunku ir sodą tempti, ir išvis gyventi. Kur dar mūsų amžiuje susipažinsi. Negi prie soc. rūpybos gyvenimo palydovo ieškosi.

Marija pasikeitė ne tik išoriškai. Pasidarė švelnesnė, malonesnė. Lyg vijurkas sukasi apie mano Mečį. O dar nusprendė jį vilioti maistu. Prikepa pyragėlių ir kad ims mus vaišinti.

Neva, žiūrėkite, kokia aš šeimininkė. Jūs tokių pyragėlių niekada nevalgėte. Mečys- kvailys valgo ir giria. Aš piktai tyliu. Na, galvoju, kaimynėle našlele, ne čia į medžioklę išėjai.

Pradėjau sutuoktinį rečiau imti į sodą. Namie jam randu reikalų arba neva tausoju jo sveikatą. Esą, sėdėk, brangusis, ir rūpinkis savimi. Nuo visokių pavydžių akių. Taip Marija ėmė atakuoti tomis retomis dienomis, kai mano Mečys visgi pasirodo sklype, ėmė degintis nuoga pas save po obelimi.

Sako, saulutė šiandien tokia karšta, reikia kūną palepinti. Išsirengia ir guli. Kai pavargsta gulėti, pradeda vaikštinėti vienomis kelnaitėmis palei mūsų tvorą.

Mečislovas, žinoma, matęs nuogų moterų. Tačiau vyriška prigimtis tokia, kad svetimi klubai taip ir traukia jų žvilgsnį. Pabandžiau pasikalbėti su kaimynėle. „Kaip tu taip, Maryte, bene diedą nori susirasti? Kitaip ko čia pradėjai degintis su negliže į senatvę?“

Į ką ji man pareiškia, kad jokios senatvės jai dar nėra. Esą ji pačiame jėgų žydėjime. Ir diedų jai jokių nereikia. O pati vėl akimis į Mečio pusę šaudo.

Į mano prašymus negluminti mūsų nuogo kūno vaizdais Marija tik prunkštelėjo. Sako, jūs ką, maži vaikai, kad drovėtumėtės? Ir išvis, pareiškė, kad saikingas įdegis naudingas. Kaulus stiprina.

Apie kaulus tai ji laiku. Jaučiu, jei kaimynė nenusiramins, teks jai tuos pačius kaulus perskaičiuoti. O kol kas savo vyrą namie laikyti ir į sodą jo neimti.

Man, žinoma, tai irgi nepatogu. Visgi vyriška pagalba sklype pastoviai reikalinga. Bet ką daryti, kad tokia mano vyro medžioklė prasidėjo. Ėmiau prašyti sūnaus dažniau atvažiuoti vietoje tėvo. Jam Marijos grožybės nerūpi.

Jam ji jau senė. O ir merginą jis turi.

Kaimynė porą kartų pasidomėjo, kurgi dingo Mečislovas, kodėl neatvažiuoja. Darbų turi namie, piktdžiugiškai atsakiau aš. Niekaip negali atvažiuoti.

Štai toks jai mano atsakymas. Tegu Marija varnas baido savo nuogybėmis. Vis daugiau naudos. Mano vyro ji nė už ką negaus.

You cannot copy content of this page