Istorija apie tai, kaip turkų milijonierius ir jo žmona susilaukė 22 vaikų ir planuoja padidinti šį skaičių iki 100

Kristinai Oztiurk vos 24 metai, o ji jau turi daugiau nei 20 vaikų. Be to, paskutinieji 10 atėjo į pasaulį mažiau nei per metus.
56 metų milijonierius apmokėjo 10 surogatinių motinų paslaugas. Sutuoktiniai svajoja apie 100 vaikučių.

Vos prieš metus 23 metų maskvietė, vardu Kristina, susipažino su turtingu viešbučio savininku Galipu Oztiurku. Tai nutiko poilsiaujant Batumyje.
Galipas pirmą poilsio dieną pastebėjo drovią ir paslaptingą moterį, kuri aplink save spinduliavo gėrį ir džiaugsmą. „Ji buvo būtent ta moteris, kurią aš visada norėjau matyti šalia savęs.“

Poros amžiaus skirtumas didžiulis, Galipo vaikai jau suaugę. Kristina turi 7 metų dukrelę iš ankstesnių santykių.

Nepaisant to, jie iškart nusprendė, kad nori didelės šeimos. Iš pradžių pora norėjo gimdyti kasmet, bet paskui jie suprato, kad Kristinos reprodukcinių savybių paprasčiausiai neužteks tokiam vaikų skaičiui, kokį jie sumanė. Sutuoktiniai nusprendė pasinaudoti surogatinių motinų paslaugomis. Jų pirmagimis Mustafa pasaulį išvydo 2020 metų kovą, 10-asis vaikas, dukra Olivija – 2021 sausį. Oztiurkai sumokėjo dar 10-iai moterų ir šios pagimdė dar 10 vaikų. Kiekviena motinystė atsiėjo jiems 9707 dolerių.

Dabar šeimoje auga 20 vaikų: Mustafa, Mariam, Airin, Alisa, Hasanas, Džudi, Harper, Tereza, Huseinas, Ana, Izabela, Izmailas, Mehmetas, Ahmetas, Ali, Kristina jaunesnioji, Sara, Lokmanas, Galipas jaunesnysis ir Olivija.

Kristina pareiškia, kad didžiąją dalį kasdienių vaikų priežiūros darbų atlieka pati. Kiekviena jos gyvenimo diena skirta rūpinimuisi mažyliais. Tačiau ji prisipažįsta, kad vienu metu prižiūrėti tokį didžiulį skaičių kūdikių pasirodė daug sunkiau, nei ji galvojo. Todėl be pašalinių pagalbos neapsieisi. Vaikus prižiūri 16 auklių.

Laimingi tėvai planuoja padidinti įpėdinių skaičių iki 100. „Neįsitikinusi, kad mes tapsime pačia didžiausia šeima pasaulyje, tačiau išties planuojame būti pačia laimingiausia planetoje“,- pareiškė Kristina viename iš interviu.

Visi vaikai maitinami išskirtinai naminiu maistu. Jokių pirktinių stiklainiukų! Viskas griežtai kontroliuojama iki paskutinio gramo. Taipogi auklės privalo fotografuoti nešvarias kiekvieno kūdikio sauskelnes. Iš nuotraukų motina sprendžia, ar mažylių išmatos normalios spalvos ir konsistencijos. Dienoraščiuose auklės rašo viską iki mažiausių smulkmenų: ko ir kiek valgė, miegojo, kiek kartų ir kaip ėjo į tualetą, kiek kartų ir kiek ilgai verkė.

Po to, kai visi vaikai suguldomi miegoti, daugiavaikė motina atlieka įvairius namų ruošos darbus. Ji tikrina, ar pakanka produktų, sudaro išsamią dienotvarkę, užrašo pas gydytojus.

Kristina save laiko absoliučiai laiminga moterimi. Ji sako, kad jie su vyru, kaip ir visi žmonės, mėgsta atsipalaiduoti po sunkios dienos. Pavyzdžiui, pažiūrėti kokį nors filmą, prisivalgyti nesveiko maisto, pažaisti nardais.

O dabar sugriausime gražią istoriją.

Įdomiausia: jei milijonierius su Kristina turi 10 vaikų, kodėl iš viso jų 20? Esmė tame, kad verslininkas buvo vedęs nuo 2019 iki 2020 metų. Jo išrinktoji tuo metu buvo 25 metų kinė Vei Mekong. Su Vei Galipas tokiu būdu susilaukė 6 vaikų. Jie gyveno magnato viešbutyje su auklėmis iki 2021 metų kovo.

Vieną visai negražią dieną atėjo Oztiurkas su savo advokatu. Teisininkas jai pasakė, kad jei ji nepaliks Gruzijos per keletą dienų, turės didelių problemų. Mergina paliko šalį ir nuo šiol niekada negalės ten grįžti. Praėjus vos kelioms valandoms po to, kai Mekong paliko viešbutį, ten atėjo Kristina su apsauga. Jie pasiėmė vaikus ir visus dokumentus.

Kinė tvirtina, kad rusė nėra nė vieno jų motina. Be to, ji tikina,kad Galipas „nenormalus“ ir Kristina tokia pat. Kur čia tiesa, o kur melas, turbūt parodys tik laikas. Tačiau istorija įdomi.

You cannot copy content of this page