Kartą sterilizuota katė pasirodė ant namų slenksčio su kačiuku

Dar būdama kačiukas Pūkė pasirodė bendraujantis gyvūnas, be to, katė labai mėgo vaikštinėti lauke.

Kol „padorūs“ naminiai katinai gulėdavo ant krėslų ir sofų beveik visą dieną, Pūkė pasitaikius bet kokiai galimybei siekdavo iššokti pro duris ir traukti pasivaikščioti po kiemą. Katė net nakvoti kartais pasilikdavo lauke, eidama miegoti į šuns būdą. Būdos savininką kovinga katė tuomet siųsdavo miegoti į lauką.

Šeimininkai nesiėmė perauklėti savito būdo katės, tik ėmėsi apsisaugojimo priemonių, kad neatsirastų kačiukų. Pūkę laiku nuvežė pas veterinarą ir sterilizavo.

Po operacijos šeimininkai ramia širdimi išleisdavo katę vaikštinėti lauke, nesibaimindami, kad jiems teks spręsti galimos jos vados likimą.

Kartą Pūkė negrįžo iš pasivaikščiojimo dvi paras, jos šeimininkė Lina ne juokais susirūpino dėl namų numylėtinės likimo. Pūkė ir anksčiau pradingdavo, bet paprastai grįždavo nakvoti namo. Kai antrą naktį Lina išgirdo už lango triukšmą, iškart pašoko, juk būtent taip Pūkė pranešdavo, kad grįžo namo.

Moteris nubėgo prie durų, ant slenksčio išties buvo prapuolėlė katė. Pūkė greitai nėrė namo, bet Lina pastebėjo, kad dantyse katė kažką neša. Pirmą minutę moteris pamanė, kad katė buvo medžioklėje ir parnešė vieną iš savo trofėjų, tai ir anksčiau nebuvo retenybė.

Pūkė priėjo prie dubenėlio ir paleido savo „grobį“, tik tada Lina suprato, kad tai visiškai ne paukščiukas ar pelytė, o mažas kačiukas. Pūkė paleido jį ant grindų prie dubenėlio, bandydama paaiškinti mažyliui, kad jam būtina paėsti.

Kačiukas jokiu būdu negalėjo būti Pūkės: operacija atėmė tokią galimybę, o ir šeimininkė nepastebėjo, kad jos paprastai liesa katė pastaruoju metu papilnėtų ar rodytų kitus nėštumo požymius. Lina spėjo, kad katė rado mažylį, pamestą motinos, ir instinktai paėmė viršų, todėl Pūkė nusprendė padėti mažyliui.

Truputį atsigavusi nuo šoko, Lina ėmė kalbėti numylėtinei: „Mes juk tave specialiai sterilizavome, kad nereikėtų rūpintis tavo mažyliais, o tu kačiuką namo parnešei. Ką gi mums su juo daryti?“

Katė su meile žiūrėjo į mažylį ir murkė, visa savo povyza rodydama, kad mažylis liks su ja ir ji neleis niekam jo skriausti.

Kačiukas liko gyventi namuose, o Pūkė tapo jam puikia mama. Daugiau katė nevaikštinėja lauke ištisas dienas, o leidžia visą laiką su mažyliu, nesitraukdama nuo jo nė per žingsnį. Pasirodė, sterilizacija nesutrukdė katei tapti gera motina, tegu ir priimtam mažyliui.

You cannot copy content of this page