Amžius, kai moteris gali pretenduoti tik į vedusį

Juk nebe mergaitė. Turi suprasti…

Kada gi prasideda tas keistas amžius?

Išsiskyrusi 35-ejų, Toma pasijuto lyg ginekologo kabinete. Ta prasme, kad kiekvienas prašalaitis dabar domėjosi jos intymiu gyvenimu ir patarinėjo susirasti vyriškį „sveikatai“. O kartais siūlė ir savo variantus.

Ypač nuoširdžiai tai darė mylimas darbo kolektyvas. Man tai visiškai paslaptingas reiškinys, kodėl dirbančiai merginai siūlo vyriškį visiškai be jokio jos prašymo. Tiesiog atsižvelgdami į vaisingo amžiaus faktą. Tačiau šiuo atveju mane trikdė dar viena detalė.

Aktyviausiai Tomai piršo… vedusį ekonomistą Vitalijų.

47 metų Vitalijus buvo labai vidutinės išvaizdos ir labai nestabilios padėties.

Tai buvo klasikinis ilgšis akiniuotis storais lęšiais, su senu kostiumu. Kaip kalba organizacijos senbuviai, šis kostiumas nešiojamas jau beveik 12 metų. Nuo jo sklido nemalonus kvapas, o kai jis sėdėjo, klešnės neuždengdavo kojinių.

Jis kalbėjo su gausybe mažybinių priesagų: „jogurtukas“, „salotėlės“, „sriubytė“. Žodžiu, herojaus-meilužio vaidmeniui visiškai netiko.

Ir dar, nenoriu pasirodyti ciniška, tačiau iš nekilnojamo turto šis personažas turėjo tik mamą. Bet ir tai dar ne viskas. Visa tai dar buvo galima atleisti…

Svarbiausia neigiama herojaus savybė buvo ta, kad jis seniai ir laimingai buvo vedęs kažkokią moterį. Ir netgi augino vaiką antroką.

– Eee…aaa… o tai kaip žmona? – tik ir tegalėjo išlementi Toma.

Kaip inteligentiška moteris, ji nutylėjo apie storus akinius, nutampytą švarkelį, kojines, „jogurtuką“ ir kita. Nusprendė remtis, taip sakant, tradicinėmis vertybėmis.

– O ką žmona? Pirma, žmona jo nepatenkina. Pažiūrėk, jis perka maistą parduotuvėje, o ne vaikšto su stiklainiuku. Galėtų ir paruošti. O antra, jis pats kažkada skundėsi, kad pas juos jau pusę metų nieko nebuvo! – suokalbiškai mirktelėjo geradarė.

Kol Toma stovėjo kaip įkasta, svarstydama, kaip galima atsverti šiuos žudančius argumentus, sekė paskutinis, stiprus kaip kontrolinis šūvis į galvą.

– Tau jau 37!

– 35! – cyptelėjo Toma.

– Tai niekis. Vis tiek greitai 37. Taigi, nebe mergaitė. Turi suprasti. Tavo amžiuje galima tikėtis tik vedusio!

Toma sutrikusi išėjo iš kabineto. Klausimas, kodėl vedęs 47 metukų berniukas Vitalijus gali tikėtis netekėjusios, liko neatsakytas. Jis turbūt ir visai amžiaus neturi…

You cannot copy content of this page