Katinas ištisas dienas leidžia su šeimininku, kurio jau nebėra šiame pasaulyje

Viena moteris pastebėjo, kad kapinėse ant vieno kapo pastoviai tupi kažkoks gyvūnas. Iš pradžių niekas to nepastebėjo, bet paskui žmonės atkreipė dėmesį. Ypatingą susidomėjimą sukėlė tai, kad žvėris visada tupėjo vienoje ir toje pačioje vietoje.

Moteriai, vardu Džesė, pasidarė įdomu ir ji nusprendė prisiartinusi apžiūrėti žvėrelį. Ji pamatė, kad ant antkapio su užrašu „Ibu Kundari“ tupi katinėlis. Džesė pažiūrėjo į mirties datą ir suprato, kad žmogus mirė visai neseniai. Turbūt mirusysis buvo šio katino šeimininkas.

Kasdien katinas ateidavo prie kapo. Nežinia, kur jis leisdavo naktis, tačiau ištisomis dienomis jis gulėdavo ant antkapio. Džesė negalėjo ramiai stebėti tokio širdį draskančio vaizdo.

Dėl savo darbo specifikos ji nekart susidūrė su skausmu ir kančiomis, bet šis katinas sudaužė jos širdį į šipulius. Džesė nusprendė pasiimti jį namo. Tačiau viskas pasirodė ne taip paprasta.

Katinas ėmė priešintis, apdraskė moterį, paskui ištrūko ir grįžo į ankstesnę vietą.

Tada Džesė nusprendė, kad tiesiog šers katinėlį. Ji kasdien atnešdavo jam maisto. Tačiau katinėlis pasirodė pakankamai kaprizingas. Turbūt šeimininkas šėrė jį skanėstais ir lepino. Todėl katinėlis reikšmingai sukdavo snukutį nuo paprasto maisto. Kartais katinėlis netgi būdavo ne prieš pažaisti ir jie su Džese linksmai leisdavo laiką.

Moteris patalpino įrašus socialiniuose tinkluose. Juose ji papasakojo apie šį atsidavusį katiną. Dabar žmonės ateina prie kapo, pašeria gyvūną ir pagerbia jo šeimininko atminimą. Turbūt jis buvo puikus žmogus.

You cannot copy content of this page