Stilistai pataria atsižvelgti į šias 3 taisykles, kad plaukai ilgiau išliktų švarūs ir išlaikytų apimtį

Kuo dažniau mes plauname plaukus, tuo greičiau jie tepasi. Iš šio rato išsiveržti galima, pasinaudojus žemiau esančiais patarimais.
Mes surinkome 9 patarimus, kurie leis ilgai išsaugoti plaukus švarius ir purius.

Dėkite šampūną profesionaliai

1. Vanduo turi būti komfortiškos temperatūros. Pastovėkite minutę po dušu ir įsitikinkite, kad plaukai pilnai sudrėkinti.
2. Išspauskite ant delno truputį šampūno, sukamaisiais judesiais tepame šampūną ant plaukų, judėdamos nuo viršugalvio ir plaukų augimo linijos iki pat galiukų.
3. Skalavimas turi užimti dvigubai daugiau laiko nei uždėjimas. Stilistai rekomenduoja skalauti šampūną po dušu 5 min.
4. Plovimą rekomenduojama baigti apšlakstant šaltu vandeniu: kutikulės sustiprės, plaukai išsaugos daugiau drėgmės ir bus blizgantys.

Gili galvos odos priežiūra
Visos sunkios drėkinančios priemonės – kaukės, balzamai ir kondicionieriai – skirti pagrinde plaukų galams, bet yra išimtis – kaukės galvos odai. Jas verta daryti kartu su giliu šveitimu. Sudrėkinta oda negamins nereikalingų riebalų. Geriausia netepti kaukės ant viršugalvio, įtrinant į plaukus, o kruopščiai tepti ant sklastymų, švelniai masažuojant galvos odą.

Limonadas plaukams
Plaukų „limonadas“ padeda pašalinti per didelį riebaluotumą, ilgiau išlaikyti šukuoseną šviežią ir purią, o taip pat sukuria natūralų blizgesį. Paruošti jį labai paprasta: į 1 l šilto vandens įpilame sultis, išspaustas iš 1 citrinos. Plauname galvą kaip įprastai, o paskui išskalaujame šiuo mišiniu. Geriau pilti „limonadą“ nedidele srove, masažuojant antra ranka plaukų šaknis.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page