5 kirpimų, kurie jaunina: atmintinė moterims 40+

Teisingai parinktas kirpimas užima pirmą vietą kuriant idealų įvaizdį!

Visais laikais bet kurio amžiaus moterys nori turėti gražią išvaizdą. Teisingai parinktas kirpimas užima pirmą vietą kuriant idealų įvaizdį. Renkantis kirpimo modelį reikia atsižvelgti į veido ovalo ypatybes ir moters amžių. Teisingai pasirinkus kirpimą jis gali išoriškai jauninti ir vizualiai paslėpti veido ir kaklo odos amžiaus pasikeitimus. Reikia teisingai pasirinkti kirpimą, kad neleistumėte daug laiko ir lėšų salonų bei kirpyklų lankymui, kad suteiktumėte šukuosenai apimties ir individualumo.

Teisingam kirpimo pasirinkimui būtina kreiptis į specialistą. Šių metų populiarumo viršūnėje yra trumpų ir vidutinio ilgio plaukų kirpimai. Trumpi kirpimai padeda naudingai pabrėžti išorės ypatybes ir paslėpti odos reljefo pokyčius, susijusius su amžiumi.

Piksi

Šiais metais šis neordinarus kirpimas madingas su kirpčiais. Kirpčių pasirinkimas gali būti drąsus, nuo visai trumpų iki karpyto ilgio, einančio iki skruostikaulio. Karpyti, kreivi kirpčiai sufokusuos aplinkinių žvilgsnį į smilkinių sritį.

Romantiškas bobas

Šiais metais stilingai atrodo išskusti piešinėliai ant smilkinių, skustas pakaušis ir asimetriški kirpčiai. Gerai pabrėš gražaus kaklo privalumus ir suteiks maksimalios apimties ploniems, nusilpusiems plaukams.

O štai piksi-bobo variantas

Trumpų kirpimų dažymą su nelygiais kirpčiais geriau atlikti dviem spalvomis. Čia tiks tokie dažymo tipai kaip meliravimas, blondiravimas ir balajažas.

Kepuraitė

Kepuraitė labai panaši į piksi, tačiau yra skiriamasis bruožas: šiai šukuosenai priklauso horizontaliai lygi ( o ne karpyta) sruogų ilgio ir kirpčių kirpimo linija. Tokio kirpimo reikia plonos struktūros plaukų savininkėms. Vasarą galima išskusti smilkinius ir pakaušį. Ji suteiks apimties ir vizualiai sušvelnins veido bruožus. Moterims su tankiais plaukais galima truputį profiliuoti sruogas per visą plaukų ilgį.

Kare

Yra kelios kare rūšys. Klasikinio stiliaus kirpimas – vidutinio ilgio plaukai iki pečių nukirpti lygia tiesia linija. Šukuoseną galima nešioti arba su kirpčiais, arba su sklastymu.

Šviesių atspalvių kare idealiai tinka vyresnio amžiaus moterims.

Kare ant kojelės – patrumpinta kare su išskustu pakaušiu.

Dėka savitos kepurėlės sukuriamas didelės apimties plaukų įvaizdis. Puikiai pabrėš gražų kaklą.

Patarimas: keisdamos savo įvaizdį pirma pasirinkite kirpimą su ilgais kirpčiais, kad su laiku galėtumėte juos keisti, tuo pačiu visiškai pakeičiant stilių.

You cannot copy content of this page