Jo žmona jau 2 metus komoje, ir vyras pradėjo susitikinėti su jos slauge

31 metų Gregas Ormondroidas iš Bredfordo pradėjo apsaugos su sveikatos apsaugos darbuotoja En Robinson, kuri prižiūrėjo jo žmoną Doną.

Grego žmona jau 2 metus yra komoje dėl sunkios smegenų traumos. Dabar jos būsena vegetacinė, jai reikia priežiūros visą parą.

Gregas augina 4 vaikus ir prižiūri žmoną. Dabar jų namuose apsigyveno ir mis Robinson, dideliam misis Ormondroid šeimos nepasitenkinimui. Jie sako, kad smarkiai nusivylę naujais Grego santykiais ir net ruošiasi paduoti jį į teismą.

– Labai blogai, kad Dona sunkiai susirgo ir jai reikia priežiūros visą parą,- komentuoja šeimos draugas. – Tačiau gyventi su kita moterimi jų namuose irgi neteisinga.

Faktas, kad Gregas pradėjo santykius su kažkuo, kas prižiūrėjo Doną, labai skaudina jos šeimą.

– Tai vyksta tiesiog po Donos ir jos vaikų nosimi, tačiau ji nepajėgi nieko padaryti,- mano šeima.

Apie santykius tapo žinoma dėl Facebook: jie užsidėjo bendrą fotografiją ir pakeitė statusą.

Ormondroidai buvo kartu daugiau nei 7 metai. Praėjus metams po vestuvių nutiko nelaimingas atsitikimas.

– Kartą aš grįžau namo ir pamačiau, kad ją guldo į greitosios pagalbos mašiną. Ji nukrito ir nustojo kvėpuoti. Aš žinojau, kad tai didelė nelaimė.

Gydytojai užtruko 70 min, kad atgaivintų ją. Jie manė, kad po poros dienų ji mirs. Tai buvo siaubinga. Šis įvykis visiškai apvertė mano pasaulį. Aš tiesiog noriu, kad ji pabustų. Bet ji įstrigo šioje būsenoje ir ne mūsų jėgoms jai padėti.

Šiuo metu moteris pasveiko fiziškai, tačiau vos reaguoja į dirgiklius ir tebėra vegetacinės būklės.

You cannot copy content of this page