Mūsų santuokai buvo daugiau nei 20 metų. Mečiau vyrą ir sugebėjau rasti tikrą laimę

Esu susituokusi jau daugiau nei 20 metų. Nepasakysiu, kad santuoka buvo laiminga, bet viskas mane tenkino. O nesenas nutikimas, tiesą sakant, toli gražu ne vienas, atvėrė man akis į šį žmogų.

Iki tol stengiausi nekreipti dėmesio į jo trūkumus, nors jų buvo gausybė, o būtent: jis daug gėrė, buvo šykštus ir neduodavo pinigų būtiniausiems dalykams.

Pasakysiu sąžiningai, aš kentėjau labai ilgai, tačiau be reikalo. Niekas taip ir nepasikeitė.
Manau, bus geriau pasakojimą pradėti nuo pat pradžių.

Buvo taip. Naujųjų metų išvakarėse, o tiksliau, apie 6 valandą vakaro. Tuo metu jis turėjo grįžti namo. Padengę šventinį stalą, mes su sūnumi kantriai laukėme grįžtančio sutuoktinio. Praėjo kelios valandos, o tačiau jis nė karto nepaskambino. Galiausiai Naujuosius sutikau su Linu, savo sūnumi.

Po daugybės bandymų prisiskambinti jis pagaliau pakėlė ragelį ir, pasakęs kažką nesuprantamo, išjungė telefoną. Susisiekiau su visais mūsų draugais, tačiau nieko naudingo taip ir nesužinojau. Ir kol jie linksmai leido laiką, aš sėdėjau ir verkiau visiškai viena.

Sausio 2 vyras teikėsi grįžti ir tuoj pat atsigulė miegoti. O pabudęs pasakė, kad nuvažiavo į pirtį, bet ne su draugais, o su nepažįstamais žmonėmis. Ir vietoje to, kad praleistų šventę su šeima, jis visą tą laiką bendravo nežinia su kuo.

O tolesnis jo pasakojimas mane šokiravo. Pasirodė, po to, kai jis pasikaitino ir išgėrė, nusprendė važiuoti pas moterį, kuri pasikvietė jį namo. Na ir nesunku atspėti, kuo konkrečiai jie ten užsiėmė.

O štai dar vienas atvejis.

Kartą mes visa šeima nusprendėme pavakarieniauti mūsų sode, jaukioje ir ramioje aplinkoje.

Po skanios vakarienės užlipau į viršų pailsėti. Sutuoktinis sušuko, kad tuoj pakils pas mane. Kol snaudžiau, jis kažkur išvažiavo savo automobiliu.

Nieko nesuprasdama, nusprendžiau jam paskambinti, tačiau ragelyje išgirdau autoatsakiklį.

Vėl raudojau į pagalvę, o vyras linksmai leido laiką su kita. Kažkur vidurnaktį išgirdau beldimą į duris. Jos atsilapojo, o sutuoktinis paprasčiausiai užėjo ir griuvo į lovą, pramiegojęs iki ryto.

Papasakosiu paskutinę istoriją šiandienai.

Kartą vakarieniavau kartu su Linu ir tuo pačiu bendravau su juo. Greičiausiai atsitiktinai jis prasitarė apie brangų tėvo pirkinį. Aš įsitempiau ir ėmiau įdėmiau klausytis sūnaus. Kaip paaiškėjo, vyro garaže guli naujutėlis telefonas, kuris kainuoja labai brangiai.

O aš tuo metu turėjau avėti suplyšusius batus, nes vyras pasakė, kad lėšų jų pirkimui paprasčiausiai nėra.

Ir čia aš pratrūkau. Kitaip pasakyti negaliu. Man buvo taip skaudu, kaip niekada anksčiau, todėl ėmiau garsiai raudoti visu balsu. Sprendimas buvo priimtas. Viskas, aš skiriuosi.

Jis bandė kažkaip paveikti ir perkalbėti mane, tačiau aš nusprendžiau išbraukti jį iš savo biografijos. Dabar aš laisva ir galiu kvėpuoti pilna krūtine, o į klausimą, ar aš laiminga, atsakyti teigiamai.

You cannot copy content of this page