Dar vienas įrodymas, kad šunys myli savo šeimininkus iš visos širdies. Širdį veriantis įrodymas…

Pranešama, kad šuo mirė dėl “sudužusios širdies” po to, kai prieš mėnesį šeimininkas išmetė jį oro uoste.

Šuo kelias savaites praleido Bukaramango oro uoste, Kolumbijoje . Darbuotojai pavadino šunį NubeViyera vardu, tai reiškia “Keliaujantis debesis”.

Kai šuo suprato, kad niekas negrįš jo pasiimti, jam prasidėjo sunki depresija, jis visai nustojo valgyti, o tai labai pakenkė jo sveikatai.

Pasak mačiusiųjų pasakojimus, šuo visą laiką klajojo aplink oro uostą, žiūrėdamas į žmonių veidus, akivaizdžiai, kad ieškojo savo šeimininko. Kartais jis nueidavo atokiau, kad patikrintų tolimus pastato kampus, bet vėliau visada sugrįždavo.

Lapkričio pradžioje šuns būklė pablogėjo, jis susisuko oro uosto kampelyje, gulėjo ir nieko nevalgė. Po to oro uosto personalas jį atidavė veterinarams.

Gydytojai pastatė lašelinę su maistiniu tirpalu, tačiau vis tiek jo nepavyko išgelbėti.

“Mes manome, kad kažkoks keliautojas jį išmetė”, – pasakė veterinaras iš Kolumbijos gyvūnų apsaugos fondo Aleksandras SotomonteNino.

“Šuo vaikščiojo per oro uosto sales visą mėnesį, stengėsi surasti savo šeimininką. Laukimo ir įtampos būklė pablogino šuns sveikatą tokiu būdu, kad jis jau nebegalėjo nieko valgyti.”, – kalbėjo jis toliau.

“Per dvi dienas jo būklė dar labiau pablogėjo, nepaisant to, kad mes leidome jam į veną vaistus bei maitinome. Jis neturėjo apykaklės, bet šuo neatrodė, kad yra pasiklydęs. Pagal šuns elgseną galima buvo suprasti, kad jis turėjo namus ir šeimininką. Šis šuo atsisakė išeiti iš oro uosto”.

Veterinarijos gydytojas sakė, kad šuo buvo dvejų metų, ir kad jis buvo visiškai sveikas, išskyrus didžiulio liūdesio. Taip pat gydytojas pridūrė, kad gyvūnai gali sąmoningai mirti, kai susiduria su neišsprendžiama problema (pvz., šeimininko praradimas) ir suserga depresija.

Kaip žinoma, visi šunys patenka į rojų, ir mes labai tikimės, kad dabar “Keliaujantis debesis” yra ten.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page