Šis pūkuotas gražuolis liko gatvėje, kai šeimininkai persikraustė. Ten jis susirgo, kęsdamas šaltį

Kartą savanorei vardu Debi iš Virdžinijos valstijos paskambino kolegė, kuri labai prašė pagalbos. Ji papasakojo, kad pas ją priklydo žavus kaimynų katinas, ir jam reikia namų.

Debi sutiko, pagailėjusi vargšo našlaičio, kurį šeimininkai paliko gatvėje. Kaip paaiškėjo, jie išsikraustė, pardavę seną namą, o katino kažkodėl neėmė. Vargšas vaikščiojo iš namo į namą, gailiai kniaukdamas ir prašydamas iš žmonių nors trupučio maisto.

Taip jis atsirado pas gerą moterį, kuri tiesiog negalėjo praeiti pro jo nelaimę. Ji paėmė į savo namus vienišą murklį.

Kadangi katinas atsirado pas Debi beveik prieš Įsimylėjėlių dieną, ji nusprendė pavadinti jį Valentinu. Be to, jis pasirodė toks mylintis ir švelnus, kad šis vardas tiesiog idealiai jam tiko!

Debi iki šiol nesupranta, kaip toks geras, švelnus ir gražus katinas galėjo atsidurti gatvėje ir kodėl šeimininkai taip su juo pasielgė. Bet ji džiaugiasi, kad dabar jis laimingas, ir neabejingos kolegės dėka jam nušvito naujas gyvenimas!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page