Milžiniškas šuo nesiskiria su žaisliuku, kurį jam padovanojo vaikystėje

Ši miela draugystė žavi visus, kurie ją mato. Pažiūrėkite ir jūs!

Danų dogo šuniukas pateko į Denverio gyventojos Mendi Helvedž šeimą 2017 gegužę. Kai būsima šuns šeimininkė iš veisėjo sužinojo apie jo gimimą, ji internetu užsakė minkštą žaislą – žalią drakoniuką, primenantį fantastinio filmo „Pitas ir jo drakonas“ herojų.

Ši jautri istorija apie berniuko Pito draugystę su tikru drakonu, kurį jis atsitiktinai aptiko miške, nė vieno nepaliks abejingo.

Augintiniui atiteko ir Disnėjaus herojaus vardas – Eliotas, ir naujas draugas, prie kurio šuo labai greitai prisirišo ir nesiskiria su juo netgi dabar, kai tapo didžiuliu ir rūsčiu suaugusiu dogu.

Pasak Mendi, jai atiteko labai aktyvus, energingas ir nepriklausomas augintinis. Šuo – geriausias jos kompanionas kelionių po kalnus metu. Jis dievina ilgus pasivaikščiojimus ir nori dalyvauti visame kame, ką veikia jo šeimininkė. Tačiau šalia savo drakoniuko Eliotas vėl pavirsta mažu bejėgiu šuniuku.

Kad įamžintų šios jautrios draugystės momentus, Mendi padarė seriją fotografijų su augintiniu ir jo žaisliuku – nuo pat gimimo iki šių dienų.

„Aš dažnai girdžiu iš žmonių frazę „šuo sielai“ ir galiu pasakyti, kad mano gyvenime atsiradus Eliotui pradėjau geriau suprasti, ką tai reiškia,- sako Mendi.

– Mes taip gerai jaučiame vienas kitą, su juo viskas pasidarė kitaip, nei anksčiau.“

You cannot copy content of this page