30 kojų, 3000 km ir 3 nakvynės: kalėdinė gero šunelio sugrįžimo istorija

Naminiai augintiniai neretai tampa pilnaverčiais šeimos nariais, o jų dingimas priimamas kaip didelis sielvartas. Taip nutiko ir pitbuliui, vardu Dzeusas – gyvūnėlis toks geras, kad vagys lengvai jį išsivedė ir pasislėpė naktyje kartu su kitomis pavogtomis gėrybėmis.

Šeimininkė Kasandra ir 3 jos vaikai nerado vietos iš sielvarto, kai staiga atėjo viltinga žinia.

Dzeusas – pitbulio mišrūnas, geriausias šuo.

Vagys spėjo pervažiuoti visą šalį, juos sustabdė pakrantėje ir furgone aptiko Dzeusą. Mikročipo ir antkaklio su ženkleliu dėka jį identifikavo ir susisiekė su šeimininkais. Viskas būtų gerai, tik štai šunelis atsidūrė per 3000 km nuo namų. Išsiųsti kaip siuntinio 35 kg žvėrelio negalima, palikti 3 mažus vaikus ir važiuoti šuns Kasandra irgi negali. Bėda?

Ir tada į pagalbą atėjo savanoriai iš organizacijos Many Paws Volunteer Transport. Ėmę ieškoti pagalbos rado ne vieną ir ne du, o visus 15 savanorių, kurie pasišovė parvežti Dzeusą namo. Visi iš skirtingų valstijų, jie perdavė šunį vienas kitam estafete ir vežė jį vis toliau į vakarus, į gimtuosius namus. Nepažįstami žmonės eikvojo laiką ir lėšas, šėrė ir apnakvindino svetimą šunį, nes buvo svarbu, kad Dzeusas grįžtų namo.

Dzeusas klausėsi šeimininkės balso telefonu ir nesijaudino.

Operacija buvo pavadinta „30 kojų ir 3 nakvynės“.

Nuostabiausia šioje istorijoje yra tai, kad ji nutiko Kalėdų išvakarėse. Kai ir senas, ir jaunas patiki stebuklu, nes jis vyksta prieš visų akis. Sielvartą pakeitė džiaugsmas, kai Dzeusas vėl sugrįžo į šeimą. O gerų kalėdinių darbų taupyklėje atsirado dar viena!

You cannot copy content of this page