Savanoriai atvyko gelbėti šunelio, tačiau krūmuose jų laukė visa pūkuota šeimynėlė

Kartą į Serbijos šunų prieglaudą Dog Rescue Shelter Mladenovac paskambino vienas žmogus. Jis pranešė, kad pamatė benamį šunelį. Jis buvo miško zonoje, truputį nutolusioje nuo gyvenamos teritorijos, tačiau šalia kelio.

Mažylis galėjo nukentėti nuo automobilininkų, atsitiktinai iššokęs į kelią, o ir šiaip badavo, neturėdamas galimybės rasti maisto…

Kelias iki miško tankmės sudarė 10 km, kuriuos prieglaudos darbuotojai nusprendė važiuoti mašina. Kai savanoriai atvyko, juos sutiko mažytis šunelis, kuris sėdėjo šalia akmens. Mažylį slėpė tanki žolė, tačiau pastebėti jo mielą snukutį buvo visai nesunku!

Pamatęs žmones, mažylis apsižvalgė, o paskui staiga metėsi į priešingą pusę, link krūmų. O po akimirkos iš ten iššoko kiti šuniukai! Keletas mažų padarėlių, džiugiai vizgindami uodegytes. Mažyliai visiškai nebijojo nepažįstamųjų. Buvo toks jausmas, kad jie jau seniai laukė, kad kas nors greičiau pasiimtų juos!

Žinoma, visi mažyliai buvo alkani, todėl svečiai, tai suprasdami, atvyko ne su tuščiomis rankomis. Subėrę maistą į didelį dubenį, jie stebėjo, kaip šuniukai šveičia kąsnelį po kąsnelio. Kažkokiu būdu užteko visiems, nors savanoriai tikėjosi išgelbėti tik vieną mažylį, o ne visą keturkoję „šeimą“!

Kai mažyliai paėdė ir numalšino troškulį, savanoriai atsargiai paėmė juos į rankas ir nunešė į mašiną. Pasirodė, kad viso šuniukų yra 5: 4 „mergaitės“ ir 1 „berniūkštis“. Jie ramiai leidosi išvežami, pilnai atsiduodami žmogiškajam gerumui.

Šuniukai praėjo veterinaro apžiūrą, o dabar randasi prieglaudoje. Mažyliai yra skiepijami ir gydomi nuo parazitų, o paskui jiems ras mylinčius šeimininkus.

You cannot copy content of this page