Nuotaka, turinti čigoniškas šaknis, ištekėjo su 63 kg svorio suknele. Ją apsirengti užtruko 20 minučių!

Čigoniškos vestuvės – tai visada triukšminga, linksma ir brangu! Nuotakos ir jaunikio giminaičiai,svečiai pasipuošia gražiausiais drabužiais, moterys išsitraukia visus papuošalus. Tačiau įsimintiniausia turi būti nuotaka – visas dėmesys jai.

Rebekos Markhem gyslomis teka čigoniškas kraujas, todėl ji visada svajojo surengti dideles vestuves, kad pasijustų šios gyvenimo šventės karaliene. Ir jai suteikė tokį šansą!

39 metų trijų vaikų mama ištekėjo už 42 metų Kevino Smito. Į sutuoktuvių ceremoniją ji atvyko rožiniu limuzinu, apsirengusi pačia prabangiausia ir puošniausia suknele!

Vestuvinis apdaras buvo specialiai sukurtas dizainerių atsižvelgiant į Rebekos pageidavimus. Milžinišką sijoną laikė 8 žiedai, korsetas buvo papuoštas Svarovskio kristalais. Ji buvo labai sunki – apie 63 kg, t. y. svėrė beveik tiek pat, kaip ir nuotaka. Ją apsirengti padėjo vestuvių salono darbuotojai ir tam prireikė 20 minučių.

Su šia suknele nuotaka bažnyčioje vargiai prasispraudė pro praėjimą link altoriaus, kad ištartų ištikimybės priesaiką. Tačiau buvo laiminga, kad jos svajonė išsipildė!

Tačiau Rebekos suknelė ne pati sunkiausia vestuvinių apdarų istorijoje. Sunkiausia laikoma dizainerės Gail Be suknelė „Fantasy“ – 181 kg! Ji pagaminta iš 500 tūkstančių stiklinių perlų ir daugiau nei 400 tūkstančių kristalų komplekte su plačiu 6 m šleifu.

O jūs norėtumėte tokios nepatogios vestuvinės suknelės?

You cannot copy content of this page