Istorija apie įvaikintą berniuką, retą bjaurybę ir apie tai, kaip reikia auklėti vaikus

Įvaikinimas kūdikiui, kuriam pasisekė atrasti naujus tėvus, – tai galimybė vaikui gyventi šeimoje. Galimybė visą gyvenimą patirti motinos ir tėvo meilę bei visą gerovę. O pasipildžiusiai šeimai – rasti LAIMĘ.

Iš šalies žiūrint, tik džiaugtis. Ach, ne. Yra juk ir „gerosios“ kaimynės, visada pasiruošusios atverti akis vargšui našlaičiui, kad jis įvaikintas. Aš tą paaiškinimą parašiau todėl, kad papasakosiu, ką šiandien vakare stebėjau vaikų žaidimo aikštelėje.

P.S.(iš anksto). Aš pažįstu tą išsilavinusią inteligentų šeimą. Jie turi sūnų, kuris įvaikintas, vardu Leonidas, namuose vadina Lionia. Jam apie 6 metus.

Tą vakarą Lionia PADĖJO mažyliams smėlio dėžėje statyti smėlio pilis ir tvirtoves. Kai vaikai jau beveik baigė smėlio „objektą“, prie vaiko prikibo bestija – netolima mūsų „namo valdytoja“.

— Tu!!! Pamestinukas! Įvaikintas! Vaiknaminis! Jeigu tu žinotum, kad tu turi ne tikruosius tėvus, tai taip nesielgtum, o būtum vaikų namuose!

Jau norėjau prieiti ir tiesiog tyliai trenkti į snukį tai riebiai kiaulei, bet…

Mane sustabdė švelnus, bet tvirtas vaiko balsas.

— Eikite į užpakalį, teta, aš apie tai jau seniai žinau. Mama sako, kad aš turiu užaugti inteligentišku žmogumi, kadangi aš inteligentiškas berniukas, negaliu jūsų pasiųsti na…i, tai paprašysiu jūsų pasišalinti.

Teta neteko žado. O berniukas dėsto toliau:

— MAMAI ir TĖČIUI aš jus apskųsiu! Aš nežinau, kaip jus vadina, bet jūs – ta teta, kurios kieme VISI neapkenčia. O mano tėvai jus susiras ir nubaus už tai, kad jūs įžeidinėjate mažus vaikus… O dar ir šmeižiate visą vaikų aikštelę.

Ir tuomet be perėjimo:

— Maaa!!!! Ma!!!!!Tėėė!!!!!! Tė!!!!!! Mane teta užgaulioja!!!!!!

Patys suprantate, kas nutiko gerajai tetai po poros minučių, kai Lionios tėvai, tarsi iš oro nukritę, tuojau pat atsirado šalia sūnaus.

…Gerbiu mažylį!!! Geru žmogumi užaugs!!!!! Raštingu.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page