Pora, nuobodžiaujanti namie karantine, sukūrė miniatiūrinę meno galeriją savo smiltpelėms

Visi skirtingai tvarkosi su dabartine globaline situacija.
Kai kurie žmonės gamina skanius užkandžius, tuo metu kai kiti užsiima Netflix peržiūra ar išgyvena savo mylimiausius momentus, peržiūrinėdami senas fotografijas.

Na o ši Londono pora rado gana unikalų būdą pagražinti savo dienai. Jie sukūrė miniatiūrinį meno muziejų savo mylimų smiltpelių stebėjimui.

Filipas ir Mariana sukūrė „Smiltpelių muziejų“, naudodami popierių ir kartoną, kombinuodami savo meninius įgūdžius, kad atkurtų 4 įžymius paveikslus: Da Vinčio „Moną Lizą“, Vermejerio „Merginą su perlo auskaru“, Munko „Šauksmą“ ir Klimto „Bučinį“.
Paskui jie leido savo dviem 9 mėnesių amžiaus smilpelėms Pandorai ir Tiramisu tyrinėti savo kūrinį.
Nuo ko gi viskas prasidėjo, paklausite jūs.

„Mariana pasiūlė padaryti kažką panašaus į lėlių namelį mylimoms smiltpelėms, kad praleistų laiką tingų sekmadienį namuose, aš pasiūliau sukurti nedidelę paveikslų galeriją. Ji labai gerai piešia, ir tai buvo puiki galimybė užsiimti linksmu projektu“- sako Filipas.

O kaip gi smiltpelės sureagavo į šį miniatiūrinį šedevrą?

„Jos, atrodė, domėjosi viskuo, išskyrus paveikslus , kurie vertė mus juoktis“, – paaiškino savininkas. „Jos tyrė erdvę, susijusią su taburete, o taip pat su rodyklėmis ir suoliukais“,- pridėjo jis.

Kai pora patalpino šį projektą internete, žmonės sureagavo su humoru ir tūkstančiais teigiamų komentarų ir žinučių.
„Daugelis žmonių, atrodo, buvo laimingi pamatę mūsų smiltpeles vietoj depresyvių istorijų apie dabartinę situaciją pasaulyje“,- pasakė Filipas.

You cannot copy content of this page