Šie 3 Mаntek Čia pratimai sugrąžins tau gražią laikyseną ir stangrų veidą

Mаntek Čia laikysenos pratimai stebėtinai paprasti ir neužima daug laiko. Užtai padės tau padidinti plaučių tūrį, pagerins kepenų, inkstų, skrandžio ir žarnyno darbą. Pratimai vos 3, jie labai trumpi, o tai reiškia, kad juos gali atlikti bet kokiu metu bet kokioje vietoje.

1. Inkstų ir liemens stiprinimas.
Kaip atlikti: atsistok tiesiai, pėdos kartu, kojų pirštai nukreipti griežtai pirmyn. Lenk kūną į priekį ir žemyn, nelenkdama kelių. Veidas žiūri į priekį, pirštai bando pasiekti grindis. Pajusk, kaip tempiasi liemens raumenys. Išlaikyk pozą 10 sekundžių, paskui grįžk į pradinę poziciją. Pakartok 6 kartus.

2. Nugaros tiesinimas.
Kaip atlikti: atsistok tiesia nugara ir neskubėdama atmesk sprandą atgal. Stovėk tokioje padėtyje 15 sekundžių, giliai, lygiai ir ramiai kvėpuodama. Atlik kelis kartus per dieną patogiu metu.

3. Stuburo tempimas aukštyn
Kaip atlikti: atsistok tiesiai, kojos 30 cm atstumu viena nuo kitos, rankų pirštus surakink. Trumpai bet giliai įkvėpk, pakeldama sudėtas virš galvos rankas delnais aukštyn. Pasistenk atsistoti ant pirštų galiukų. Žvilgsnį nukreipk tiesiai aukštyn. Iškvėpdama nuleisk rankas žemyn. Pakartok 6 kartus.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page