3 labai svarbūs produktai kraujagyslių valymui, apie kuriuos jūs net nenumanėte

Persimonas
Persimonas prisotintas antioksidantais ir polifenoliais, kurie įtakoja blogojo cholesterino ir trigliceridų lygio sumažėjimą kraujyje. Jis taip pat yra puikus ląstelienos šaltinis, kuri padeda reguliuoti kraujo spaudimą, palaikyti širdies sveikatą ir arterijų švarą.

Granatas
Antioksidacinės fitocheminės medžiagos, esančios granatuose, neblogai įtakoja kraujotakos sistemos apsaugą nuo kenksmingo rūgštėjimo, kuris gali sukelti kenksmingas apnašas ir pavojingus kraujo krešulius. Granatas natūraliu būdu stimuliuoja azoto oksido susidarymą kraujyje, kuris padeda atverti arterijas ir reguliuoti kraujo spaudimą.

Arbūzas
Maža to, kad arbūzas skanus. Šis vaisius labai naudingas širdžiai. Būdamas puikiu natūraliu citrulino šaltiniu, arbūzas gali padėti išsaugoti arterijas švarias, mažindamas kraujo spaudimą ir uždegimą. Kaip ir granatas, arbūzas natūraliu būdu stimuliuoja azoto oksido susidarymą, kas papildomai įtakoja arterijų sveikatos gerinimą ir kraujo spaudimo lygį.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page