Šie produktai padės atstatyti ir sustiprinti lūžinėjančius nagus ir plaukus!

Mes siūlome jums svarbiausių medžiagų sąrašą tvirtiems ir sveikiems nagams bei plaukams:

1.Vitaminas A


Jo yra raudonose, geltonose ir oranžinėse daržovėse bei vaisiuose, tokiuose kaip braškės, pomidorai, paprikos, moliūgai, morkos ir t.t. Rekomenduojama vartoti mažiausiai 100-150 g salotų su aliejumi.

2. B grupės vitaminai

Jie užtikrina tiek nagų, tiek plaukų sveikatą. Mes galime gauti jų iš tokių produktų,kaip kviečių želmenys, alaus mielės, spirulina, kepenys, jūros žuvis ir kiaušiniai.

3. Pagrindiniai mineralai

Būtina įtraukti į savo racioną ankštinius, kadangi jie yra puikus kalcio, geležies ir jodo šaltinis. Kasdienis saujelės migdolų, graikiškų, lazdyno riešutų, o taip pat sezamo vartojimas labai naudingas.
Kas liečia cinką, būtiną kolageno sintezei, tai mes galime jo rasti tokiuose produktuose kaip saulėgrąžų sėklos, kietasis sūris, pistacijos, lęšiai, žirniai ir t.t.

Priemonės nagams stiprinti:

Citrina ir alyvuogių aliejus

Sumaišykite arbatinį šaukštelį alyvuogių aliejaus su ½ arbatinio šaukštelio citrinų sulčių. Kasdien tepkite nagus. Po kelių savaičių jūsų nagai taps stiprūs ir atrodys žymiai geriau.

Alyvuogių aliejus, alus ir actas

Sumaišykite pusę arbatinio šaukštelio alyvuogių aliejaus, dar pusę šaukštelio obuolių acto ir šaukštą alaus ir ištepkite nagus. Kitas variantas – paruošti didelį kiekį ir įmerkti nagus į mišinį 10-20 min.

Jūros druska ir citrina


Pusėje stiklinės šilto vandens sumaišykite 3 valgomuosius šaukštus jūros druskos ir 1 valgomąjį šaukštą citrinos sulčių. Pamerkite nagus 15 min ir po to gerai juos nusausinkite. Kartokite mažiausiai 3 kartus per savaitę.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page