Ką dar, išskyrus drabužius, galima skalbti skalbimo mašinoje

Plastikines dėžutes

Skalbimo mašina lengvai pakeis indaplovę. Tačiau tik tuo atveju, jei indai plastikiniai. Nesugalvokite tokiu būdu plauti stiklo. Pašalinkite maisto likučius, sudėkite į būgną, įpilkite indų ploviklio ir paleiskite skalbyklę tausojančiu režimu. Atkreipkite dėmesį, kad gręžimą reikia išjungti, kitaip indai nukentės. Maisto dėžutės bus švarios ir išdezinfekuotos.

Silikoninius virtuvės rakandus


Tokiu pat būdu galima išplauti ir įvairius silikoninius daiktus. Įsigėrusias dėmes ir pridegimus sunku pašalinti rankomis. Todėl drąsiai dėkite kepimo formeles ir menteles į būgną ir įjunkite skalbyklę.

Jogos ir mašinos kilimėlius


Jogos užsiėmimai tapo labai populiarūs. Pratimams ant grindų reikia specialaus kilimėlio. Periodiškai jį reikia valyti, kad išvengtume kenksmingų bakterijų dauginimosi. Tai galima daryti skalbyklėje. Naudokite delikatų režimą ir minimalią temperatūrą. Gręžimą išjunkite.
Švarų kilimėlį kruopščiai nusausinkite rankšluosčiu ir kur nors ištieskite, kad jis gerai išdžiūtų. Paskui susukite ir padėkite į vietą. Taip pat galima skalbti guminius ir medžiaginius automobilio kilimėlius arba tuos, kurie guli prie slenksčio. Tik įsitikinkite, kad ant jų nėra žemių ir šiukšlių.

Žaislus ir konstruktorių


Jus turbūt skalbėte mašinoje minkštus žaislus. Bet tikrai nežinojote, kad taip pat galima daryti ir su konstruktoriumi. Plastikinius žaislus irgi reikia valyti, o plauti kiekvienos detalės visiškai nesinori. Paprasta gudrybė: sudėkite jas į specialų maišelį ir, laikydamiesi aukščiau išvardintų taisyklių, išskalbkite. Greita, patogu ir efektyvu!

Kempines ir vonios užuolaidą


Nepaisant to, kad jūs reguliariai naudojate dušo kempinę, ant jos vis tiek kaupiasi mikrobai. Išdezinfekuoti ją, o tuo pačiu ir užuolaidą padės sena gera skalbimo mašina. Ir daryti tai pageidautina mažiausiai du kartus per mėnesį. Bakterijos labai mėgsta drėgnas ir šiltas vietas.

Kuprines ir medžiagines rankines


Nešvarūs sportbačiai ir išbėgę produktai nepalieka mums kitų variantų. Kuprines ir krepšius laikas skalbti. Įsitikinkite, kad viską išėmėte iš kišenių, užtraukite visus užtrauktukus ir nuimkite (jei įmanoma) arba paslėpkite dekoratyvinius elementus bei plastiką. O neįprastų daiktų skalbimo taisykles jūs jau žinote.

You cannot copy content of this page