Vyras sąžiningai prisipažino: žmona jam svarbesnė už vaikus

Maikas ir Kristin Beri – tikri herojai, juk jie įsivaikino 8 vaikus ir dabar gyvena laukdami naujo statuso, o tiksliau – močiutės ir senelio. Jie susituokę 19 metų ir visą gyvenimą dirba su santykiais šeimoje.

Savo kaip poros ir įtėvių patirtimi jie dalijasi savo tinklapyje ir socialiniuose tinkluose. Per tą laiką Maikas parašė 3 knygas tėvystės tema. Dar viena jam svarbi tema – tai santykiai su mylima moterimi.

Galbūt kažkam pasirodys keistas šeimos galvos tvirtinimas, kad jis sveikus santykius su žmona laiko svarbesniais už vaikus.

Maikas įsitikinęs, kad tik mylintys ir laimingi tėvai gali išauklėti tokius pat vaikus. Todėl jie su Kristin visada skiria laiko vienas kitam vakare, nusiuntę vaikus miegoti griežtai nustatytu metu.

Beri nurodo šias priežastis, kodėl sveika santuoka – svarbiausias vyro ir žmonos rūpestis, o vaikai – jau antras:

– tvirtos šeimos pamatas yra tėvai ir jų santykiai, o vaikai – tai, kas statoma ant jo;
– viskas prasideda nuo vyro ir žmonos, kurie susitiko, pamilo vienas kitą ir tik paskui nusprendė turėti vaikų;
– tėvai savo asmeniniu pavyzdžiu moko, kaip reikia elgtis vienam su kitu, mylėti, gerbti, nusileisti ir tai geriausias auklėjimo procesas;
– kai vaikai užaugs, sukurs savo šeimas ir išeis į savo namus, tėvai vėl liks dviese.

Tuo paaiškinama griežta šeimos tvarka: 21 valandą tėvai eina į pasimatymą vienas pas kitą, kad pabūtų dviese, aptartų dienos įvykius ir dovanotų švelnumą, dėmesį, rūpestį.

You cannot copy content of this page