Greičiau išsirink rutulį ir sužinok, ką tau paruošė 2022 metai

Ko jums labiausiai norisi 2022-ais? Jau nusprendėte? Nuspręskite, kokio tikslo jūs norėtumėte pasiekti šiais metais ir modeliuokite viliodami ir kviesdami sėkmę ir palenkite į savo pusę metų simbolį!


Na ir žinoma, rinkitės rutulius! Taigi…

1. Turtas.

Pirmas rutulys programuoja jus gausai ir absoliučiai gerovei. Geltonoji Žemės kiaulė bus labai palanki jums ir visapusiškai padės finansiniuose ir materialiniuose reikaluose.

 

2. Sėkmė.

Sutikite, sėkmės niekada nebūna per daug. Ir jeigu jums patiko antras rutulys, tai Fortūna būtinai jus pabučiuos 2021-ais. Dar daugiau, ji visur jus lydės. Jūs tikrai jai patikote!

3. Valdžia.

Rimtas rutulys. Ir žmonės, pasirenkantys jį – rimti ir atsakingi. Tiek, kad 2021-ais jiems nusimato realus valdžios gavimas. Jie turės didelę įtaką procesams ir žmonėms. Taigi – ruoškitės atverti naujus horizontus ir žengti per naujas savo gyvenimo ribas.

4. Klestėjimas.

Pasirinkę 4 rutulį visus šiuos metus nejus aštraus lėšų trūkumo. Jie įgaus būtent tą laisvę, kurią suteikia nepriklausomybė nuo piniginės plonumo. Gausa ir priteklius – du pagrindiniai jų trendai ateinančius 12 mėn.

5. Meilė.

Nuostabus rutulys. Perspektyvus, svarbus, visa ko pagrindas.

„Kas pasakė, kad pasaulyje nėra tikros, ištikimos ir amžinos meilės? Tegu tam melagiui nupjauna jo šlykštų liežuvį!“ 2021-ais jūs įsitikinsite šios puikios Bulgakovo frazės teisingumu. Žinoma, meilės taip pat reikia ieškoti ir reikia jos siekti. Juk jūsų kita puselė vaikšto kažkur žemėje galbūt visai nesitikėdama kad jūs laukiate ir tikitės. Taigi, ženkite drąsiau link savo vienintelio paieškų…

O to, kuris jau rado tikrąją meilę, šiais metais laukia įvykiai, kurie duos impulsą to puikaus jausmo vystymuisi. Tarp kitko, šie metai – idealus laikas ne tik pažintims, bet ir santuokos sudarymui.

6. Sėkmė.

Labai sėkmingas pasirinkimas. Nepaisant nieko jūs pasiekiate viską , ko siekiate ir ko nuoširdžiai norite. Sėkmė lydės visus jūsų pradėtus darbus ir savirealizaciją.

Tačiau sėkmė – ne dangiškoji mana. Tai tam tikras apdovanojimas už darbą, už veržlumą, už talentą, už drąsą. Taigi, nesėdėkite sudėję rankas, o veikite ir pasiryžkite, pasiekdami užsibrėžtus tikslus!

Bet kokios pranašystės, žinoma, tik postūmis veiksmui. Mūsų liaudis neapsakomai išmintinga. Ne veltui sakoma, kad po gulinčiu akmeniu vanduo neteka, tačiau lašas po lašas ir akmenį pratašo.

Jeigu testas jums patiko, pasidalinkite juos su draugais!

You cannot copy content of this page