Tai, kam lemta įvykti jūsų gyvenime, būtinai įvyks

Viskas nutiks savo laiku, kai ir turi nutikti. Kai jūs būsite tam pasiruošę.

Aš kovotoja ir nesutinku tiesiog plaukti pasroviui. Netikiu likimu, bet tikiu, kad Visata kasdien padeda man. Aš neapsėsta perfekcionizmo. Tiesiog stengiuosi padaryti taip, kad vykstančios situacijos klostytųsi man idealiu būdu. Jei niekaip negaliu ištaisyti to, kas man nepatinka, galiu labai smarkiai užsiplieksti. Tai ir yra mano kova.

Ar ji turi prasmę? Kaip dažnai man pavyksta nugalėti? Kiek kartų šis mūšis man baigėsi visišku pralaimėjimu? Aš radau atsakymą į visus šiuos klausimus. Mes ne visada galime kontroliuoti viską, kas su mumis vyksta. Ir aš suvokiau, kad nė vienas mūsų negali pabėgti nuo likimo. Jei kažkam lemta įvykti, tai būtinai įvyks. Mes gauname tai, ką turime gauti.

Deja, gyvenimo neįmanoma suplanuoti iš anksto. Tai nenuspėjama kelionė. Kartais viskas gaunasi taip, kaip mes ir tikėjomės. Būna ir kitaip: ką mes bedarytume, niekaip negalime pasiekti trokštamo rezultato.

Jūs galite pasitikėti savo antrąja puse, tačiau… Jums artimas žmogus gali pasikeisti vos per minutę. Jis gali stoti prieš jus toks, kokio jūs jo niekada nematėte.

Kažkas panašaus gali nutikti ir su jūsų karjera. Čia irgi suveikia netikėtumo principas. Jūs galite dirbti ilgai ir uoliai, tačiau taip ir nepasiekti sėkmės. Tai gyvenimas. Jis sudarytas iš pakilimų ir nuopolių kaitos.

Kaip bebūtų liūdna, bet mes negalime iš anksto žinoti, kas mūsų laukia rytoj. Mes negalime absoliučiai tiksliai nustatyti, koks kelias greičiau nuves mus į tikslą. Mes negalime žinoti, koks yra mūsų tikrasis tikslas šiame gyvenime. Mes negalime žinoti, kas mums numatyta.

Mums telieka tikėti. Tikėti savimi ir Visata. Kas mums benutiktų, mes neturime prarasti tikėjimo. Mums verta prisiminti, kad tai, kas skirta mums, pas mus ir ateis. Mes būtinai gausime tai, kas turi būti mūsų. Tai gali nutikti ne tada, kai mes to tikimės. Nesvarbu. Esmė tame, kad tai būtinai nutiks.

Tai, kas mūsų, nuo mūsų niekur nepabėgs. Mes gausime tai, kas mums numatyta. O tai, kas neturi būti mūsų, palaipsniui išeis iš gyvenimo. Šis dėsnis liečia visas mūsų gyvenimo sritis.

Išsiskyrimai – tai visada naujų susitikimų pradžia. Į pamainą užgesusiai meilei ateina kita meilė. Mes galime nustoti bendrauti su žmogumi, kuris kadaise buvo geriausias draugas. Mes keičiamės. Keičiame darbą. Keičiame savo ateities planus. Gyvenimas – tai srauni upė, kuri nuolat juda į priekį. Kartu su ja į priekį judame ir mes. Mes negalime sustingti kažkokiame momente amžiams.

Gyvenime būna kardinalių permainų momentai. Iš pradžių mes jaučiame didžiulį siaubą. Galime pykti, mus gali užplūsti tūkstančiai abejonių. Mes galime prarasti tikėjimą. Bet visos permainos, vykstančios mūsų gyvenime, į gera.

Tam, kad į mūsų gyvenimą ateitų tai, ko mes nusipelnome, turi ateiti atitinkamas metas. Anksčiau ar vėliau, tai, kas skirta mums, ateis pas mus.
Mes neturime pulti į paniką. Mes neturime kaltinti savęs ir pastoviai klausinėti, kodėl mūsų gyvenime šiandien taip daug ko vyksta.

Paprasčiausiai verta toliau dirbti su savimi tam, kad nusipelnytume visų šių „apdovanojimų“. Mes turime toliau eiti į priekį, išsaugodami pozityvų nusiteikimą ir tikėjimą į gera. Kokius išbandymus besiųstų gyvenimas, mes neturime nuleisti rankų.

Mes ne visada galėsime rasti aiškius atsakymus į klausimus, kurie mums kyla. Mes ne visada žinome, ką mums reikia daryti toliau. Tačiau mes pilnai sugebame visa tai išsiaiškinti. Mes būtinai tai padarysime!

Nepamirškite, kad gyvenimas nestovi vietoje. Jūs dar negavote visko, ko laukiate? Tiesiog toliau eikite savo keliu. Gali būti, kad tai ir yra tas kelias, nubrėžtas jums likimo?

Tai, kas skirta mums, ateis pas mus. Pas mus būtinai atsiras naujų draugų. Mūsų karjera tik kils. Mes pasieksime sėkmę ir įsisavinsime naujus hobius. Mes būtinai sutiksime tą patį žmogų, su kuriuo nugyvensime iki senatvės.

Visa tai nutiks savo laiku, tada, kai ir turi nutikti. Visa tai nutiks tada, kai mes būsime tam pasiruošę.

Neverta skubinti laiko. Mes tiesiog turime tikėti ir laukti. Laukti momento, kai viskas, ko mes nusipelnome, ateis į mūsų gyvenimą.

You cannot copy content of this page