Žavėkitės vyru, jam tikrai daug nereikia

Puiki šeimyninių santykių profilaktika:

„Viskas, užkniso, skirsiuos“, – nervingai tarė Artūras. Paaiškino: žmona nuolat kažkuo nepatenkinta, visada burba ar ironiškai pasisako. Mano draugas neišsigalvojo, viskas taip ir buvo, aš juk neretai pas jį užeidavau. Pavyzdžiui, Artūras puikiai gamina. Tačiau žmona būtinai pasakys: „Druskos daugoka“ arba „Perdžiovinai tu mėsą“. Ir nieko daugiau nepasakys.

Šiaip aš prieš skyrybas, ypač kai yra vaikų. Ypač dėl niekų. Na niurzga žmona – nesiklausyk. Neapgaudinėk jos. Įkalbinėjau Artą nekrėsti kvailysčių, o paaiškinti žmonai, kas būtent „užkniso“. Jis pasikalbėjo su ja, lyg ir pasitaisė. Netrukus ateinu pas juos į svečius, Artūras kepa žuvį orkaitėje.

Puikiai iškepė. Kaip alkanas viengungis žmogus, aš godžiai valgau, tik murmu: „Mmmm, kaip gi skanu!“ Ir čia staiga Arto žmona – kaupėsi, kaupėsi ir išsakė: „Prieskonių padauginai…“Ir visas įvertinimas. Artūras stvėrė dubenį su žuvimi – tekšt – į grindis. Ir išėjo.

Netrukus jie išsiskyrė. O paskui Artas sutiko kitą moterį. Bet apie tai pabaigoje.

Vyrui svarbu girdėti pagyras ir susižavėjimą. Taip, iš moters, kuri šalia. Vyrai šia prasme kaip vaikai. Ir nuo to jie darosi geresni ir linksmesni. Stropiau mokosi, be dvejetų (juokauju). Ne, rimtai – moteriškas susižavėjimas – didžiausias vyro stimulas. Ne medalis iš valstybės, ne pagyrimo raštas iš vyresnybės – ne, tik moteriškas susižavėjimas.

Čia kai kurios moterys sušuks: „Aha, o mano išvis nieko nedaro, ant sofos drybso!“ Teisingai, daugelis drybso. Galbūt todėl ir drybso, kad nėra stimulo.

Tačiau jei jis pastūmė spintą ar – o stebukle! – netikėtai pataisė rozetę, štai ir dingstis žavėtis. Ne burbėti: „Grindis subraižei“, o sušukti: „Koks tu šaunuolis!“ Vyrai – primityvūs padarai, pareiškiu atsakingai, mus labai lengva nupirkti, sužavėti, prisimeilinti.

Tiesiog pažvelgti su susižavėjimu ir pasakyti: „Na tu duodi!“ Viskas, mes pasiruošę. Pasiruošę perstumti visas spintas namuose. O dar pakabinti liustrą, užuolaidas, sutepti sūnaus dviratį, pastatyti sodo namelį, parašyti romaną. Ir net nueiti į parduotuvę.

Pabandykite susižavėti bet kokiu menkniekiu, kurį jis padarė – pamatysite reakciją. Net jei jis padarė nelabai, ne visi čia meistrai – vis tiek žavėkitės. Apkabinkite, kol jis stovi visas suprakaitavęs ir nusikankinęs. Be moters susižavėjimo vyras vysta ir bunka.

Šeimyninis gyvenimas jį vargina ir siutina. Aš įsitikinęs, kad pusė skyrybų pas mus dėl to, kad žmona nemokėjo ir nenorėjo pagirti vyro. Ji tik zyzė, bambėjo, ironizavo. Ir tada vyras visiškai nieko nenori, net sekso nenori, todėl kad šie dalykai susiję. Susižavėjęs moters žvilgsnis – geriausia priemonė pakelti patys žinote ką.

Tai štai finalas apie Artą. Jam pasisekė. Jo naujoji mergina žavėjosi net kiaušiniene su pomidorais, kurią Artas netrukus jai gamino. Nuoširdžiai žavėjosi.

Ir greitai Artūras man prisipažino: „Klausyk, kiek mažai reikia, kad būčiau laimingas“.
Žavėkitės vyru, jam tikrai daug nereikia.

You cannot copy content of this page